Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zoznamenie

sampon

Aj ja hladam prirodnu zenu. To je taka, co sa neboji roboty a nechce vsetko zadarmo a este aj s tym je nespokojna.

in blossom

v Ba je vela krasnych zakuti, neviem co vsetci kydaju na to mesto, a hlavne CPckari, ved ked je vam taka ohavna, tak ostante doma. mne osobne sa najviac paci stare mesto, historicka cast, tak tam je krasne, nepaci sa mi napr. petrzalka a vrakuna, ale v tej petrzalke sa daju najst tiez pekne miesta, scenerie, dubravka, cunovo sa mi paci a vselico, ale ja som taka povaha, ja dokazem najst krasu hocikde, ked si niekto apriori povie ze niekde je skaredo tak tam aj bude vsetko skarede pre neho
a co to je ta prirodna zena? ze je od prirody pekna a ma rada prirodu? lebo to v podstate som, ale holim sa :D

Sejla

Embryo, a ktoré zákutia by si odporúčal, keď tam pôjdem nabudúce? Ale tipujem, že budem musieť použit
MHD, a už len to je dosť desivé. Naposledy som sedela v trolejbuse za takým starým dedkom, čo v pravidelných intervaloch odpľúval na zem, idem sa niečo spýtať vodiča, ignorácia, na zastávke som si želala mať v taške aspoň slzný sprej :D

embryo

Sejla: pravdepodobne si nenavstivila tie spravne... zakutia :-) este sa najdu v ba pekne miesta

obavam sa, ze sme ho odplasili a uz sa nikdy nedozvieme, co je to prirodny typ :-(

Sejla

Bola som minule v BA a musím povedať, že tomu mestu už nič nepomôže.
Hej a čo je to ten prírodný typ? Tiež by ma zaujímalo.

anjelik *

Nie kde, nie s kým, nie v čom, ale aký si..to je to hlavné. A aj na tej hlavnej stanici. :o)))

Potom nutne nemusíš byť ani prírodný typ ženy, aby s tebou niekto bol nadovšetko rád. ;o)

slnecnica

Raz sa novej, krasnej a cistej dockame. No odbocili sme, ale ja stale cakam na odpoved ohladom tej prirodnej devy :-)

embryo

ked som priblizne dva roky nazad na hlavnej vlakovej stanici zbadal asi centimetrovu suvislu vrstvu tekutiny, ktora sa skladala z mocu a fekalii o rozlohe minimalne 10 metrov stvorcovych, tak som sa aj mierne zahanbil :-) bolo to dole na schodisku, ktore vedie od elektrickovej zastavky smerom do stanice... miestni ujovia bez trvaleho bydliska vyuzili "rekontrukciu" elektrickovej trate (nepremavali elektricky smerom na hlavnu stanicu) a spravili si tam lokalnu prirodnu toaletu s vyhladom na kolajnice... musim priznat, ze mojmu zaludku a nosu nebolo vsetko jedno... snad sa raz bratislava docka adekvatnej stanice, za ktoru sa nebudeme musiet hanbit, zatial nam vsak musia postacit krasne vizualizacie ako budu stanice za X rokov vyzerat :-)

mam pocit, ze uz som trochu odbocil od kategorie temy: vztahy :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zoznamenie - Fórum - ZDRAVIE.sk