Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Olej proti vraskam

Príspevok v téme: Olej proti vraskam
vraskava42

Chcela by som prejst na prirodnu kozmetiku a vyskusala som zatial dva oleje; kokosovy a arganovy...chcem poprosit niekoho kto ma skusenosti o radu. Jednak mam pocit ze to na vrasky nepomaha; kokosak neskutocne vysusuje a pri arganovom mam taky zvlastny pocit..clovek je uz asi fakt zvyknuty na tu chemiu; ale ked si na seba natriem krem tak je to prijemnejsie ako olej..vsade mi to tecie; zamastim si vzdy oblecenie a lesknem sa ako.. Ale aj tak chcem pri tom ostat len chcem vediet ktory je spravny proti vraskam a co pouzivat na odlicovanie. Kremy potom nepuzivate vobec; ani doplnkovo? Dakujem.

marikafor

ahoj kokosovy olej sa nanasa na trochu mokru pokozku inak ju len vysusa (po sprche sa neutri ale tak sa skus natriet ).. odporucala by som ti vyskusat Gold Elixir je to na zrelsiu pokozku a su to oleje ktore brania plet pred tvorbou vrasok.. je to prirodna kozmetika znacka HappySkin

Patrik7554

Na vrásky odporúčam kozmetiku vo výživovej forme. Ide o kolagén, ktorý vypĺna vrásky zvnútra. Určite odporúčam túto formu proti vráskam. No poznám iba jednu firmu, ktorá niečo takéto vyrába a je to nemecká kvalita.

zuzi74

Samozrejme, ze kazda plet je ina a niektorej lepsie vyhovuju kremy. Ja sama som krem pouzivala dlhe roky a az neskor presla na oleje. Len nie je celkom pravda, ze po kazdom oleji sa plet leskne. Taky sipkovy patri do suchych olejov, rychlo sa vpije a plet sa neleskne. Naopak casto ospevovany kokosovy olej zase nevyhovuje mojej pleti. Treba len skusat, co ktorej vyhovuje.

Dexter2016

Myslím, že krémy na vrásky sú lepšie ako oleje. Človek sa po nich leskne, nie je to nič moc skús napríklad www.pilulka.sk
a ak berieš ešte niečo oplatí sa si nájsť nejaký ten kupón na zľavu www.kuponyzdarma.sk

zuzi74

elza, pisala si predsa, ze mas strasne vrasky, tak si zrejme nikdy oleje nepouzivala, inak by si ich ucinky nespochybnovala. Vrasky na pleti a dehydrovanu plet sposobuju prave kremy, v ktorych sa nachadzaju chemicke prisady. Toto nie su blaboly ale skusenosti.

ZanetU

Ja pouzivam na tvar opunciovy olej, je sice drahsi, ale stacia tri, styri kvapky.. je omnoho menej mastny ako arganovy, vyhladzuje vrasky, stahuje rozsirene pory, tlmi kruhy pod ocami...davam si ho namiesto kremu... tvar mam pekne hladucku

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Olej proti vraskam - Fórum - ZDRAVIE.sk