Olej proti vraskam

Príspevok v téme: Olej proti vraskam
vraskava42

Chcela by som prejst na prirodnu kozmetiku a vyskusala som zatial dva oleje; kokosovy a arganovy...chcem poprosit niekoho kto ma skusenosti o radu. Jednak mam pocit ze to na vrasky nepomaha; kokosak neskutocne vysusuje a pri arganovom mam taky zvlastny pocit..clovek je uz asi fakt zvyknuty na tu chemiu; ale ked si na seba natriem krem tak je to prijemnejsie ako olej..vsade mi to tecie; zamastim si vzdy oblecenie a lesknem sa ako.. Ale aj tak chcem pri tom ostat len chcem vediet ktory je spravny proti vraskam a co pouzivat na odlicovanie. Kremy potom nepuzivate vobec; ani doplnkovo? Dakujem.

Dexter2016

Myslím, že krémy na vrásky sú lepšie ako oleje. Človek sa po nich leskne, nie je to nič moc skús napríklad www.pilulka.sk
a ak berieš ešte niečo oplatí sa si nájsť nejaký ten kupón na zľavu -odkaz odstránený-

zuzi74

elza, pisala si predsa, ze mas strasne vrasky, tak si zrejme nikdy oleje nepouzivala, inak by si ich ucinky nespochybnovala. Vrasky na pleti a dehydrovanu plet sposobuju prave kremy, v ktorych sa nachadzaju chemicke prisady. Toto nie su blaboly ale skusenosti.

ZanetU

Ja pouzivam na tvar opunciovy olej, je sice drahsi, ale stacia tri, styri kvapky.. je omnoho menej mastny ako arganovy, vyhladzuje vrasky, stahuje rozsirene pory, tlmi kruhy pod ocami...davam si ho namiesto kremu... tvar mam pekne hladucku

SimonaD

Ja sa snažím skĺbiť prírodu s chémiou a vyhľadávam prírodné kozmetiky ale v kelímkoch. Nemám nič proti ženám, ktoré využívajú všetko čisto prírodné, obdivujem ich za to, ja som však na to príliš pohodlná - úprimne priznávam. Takže ak sa nájde príroda v téglikoch, to je presne pre mňa :-)

elza_2322

neviem o akej chemii zase blabolas, bavime sa tu o olejoch a tie su prirodne pokial viem, no coment.
inak diky za tipy

simonka722

na vrásky môžeš skúsiť aj ošetrenie galvanickou žehličkou, na pokročilejšie vrásky je to vynikajúce riešenie :) dixo. sk/galvanicka-zehlicka-biowave/

zuzi74

Ja ti dovolim co len chces:-) Co sa tyka vrasiek na pleti, to nie je len o olejoch ale aj kvalitnej hydratacii, cize pouzivanie masiek a ser. Dostala si rady a samozrejme je len na tebe, ako s nimi nalozis. To len ked citam, kolko zien ma problemy s vraskami a napriek tomu si nacapia na plet samu chemiu a cuduju sa, ze maju plet neustale vysusenu, citlivu, zacervenanu...pritom v prirode mas vsetko co potrebujes. Umelinami to velmi a hlavne dlhodobo nevylepsis.