Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Áno či nie?

Príspevok v téme: Áno či nie?
miomao

ahojte..takže, celý môj momentálny problém spočíva v tom, že som sa nedávno spoznala s jedným chlapcom, teda mladým mužom, obaja máme 20, a on sa mi neuveritelne páči..je pre mňa jedným z najkrajších akých som kedy viela..za ten čas čo sa poznáme sme sa už skamarátili, pár krát ma aj pozval von, a boli tam vždy isté náznaky balenia, ale budem úprimná..nie som si istá, či by som s ním chcela vzťah..možno v budúcnosti, ale zatial sa natolko nepoznáme..mňa však na ňom odzačiatku púta tá fyzická stránka, a som už dlho sama, a preto veľmi zvažujem otázku, či mu navrhnúť kamarátstvo s výhodami..pre mňa by takýto druh vzťahu nebol poprvé, a viem ako sa v ňom treba správať. Nedávno sme sa bavili o tom, ako to obaja máme so vzťahmi, ale nie osobne, iba cez čet. A povedal, že to nie je tak dlho, čo sa rozišiel s poslednou, a teraz nikoho nechce..(zvláštne, prečo potom balí mňa..)preto sa trochu obávam, že by ten návrh odmietol, čo by bola veeelká škoda (pre mňa)..ale zas, je to chlap, a určite bez toho dlho nevydrží, si myslím (:D)..takže..čo si o tom myslíte? mám?

blé

Moji mali a teraz keď nad tým uvažujem, neviem si predstaviť, že by to bolo inak, stále som to brala za samozrejmosť. Mama sa pritom vydávala, keď mala 26, čo už bolo dosť neskoro. Možno bola iná doba, mama bola krásavica, páčila sa viacerým, ale ona sa chcela milovať len s jedným a po svadbe.

Miomao, veď máš len 20, kam sa ponáhľaš, že riešiš núdzové vzťahy založené len na sexe? Raz toho svojho stretneš a budú ťa tie tvoje sexuálne vzťahy mrzieť. A spomienky sa nedajú tak ľahko zmazať, keď budete s tým pravým intímne, nebudú sa ti vybavovať podobné chvíle s tými predchádzajúcimi? Budeš sa môcť ubrániť "porovnávaniu"? O čo všetko krásne a jedinečné sa tak okrádaš pre to, že nedokážeš počkať.

Aj keď už máš po, môžeš sa stále rozhodnúť, že už žiadny taký muž v tvojom živote nebude. Možno to nepôjde ľahko, ale o to väčšiu cenu to bude mať pre tvojho manžela. Ten, čo ťa bude skutočne milovať, to ocení, to mi ver.

miomao

to je v poriadku, ja si to moc k srdcu neberiem, že ma niekto považuje za prostitútku alebo nie, ale tak..2 roky už som nemala vzťah, áno, nikto ma nechce, a panna nie som už tiež, z čoho vyplýva, že keď raz začneš, potom ti to už chýba..nemám to ako inak riešiť keď so mnou nikto nechce chodiť..ja viem že ste aj tie, ktoré chcú len jedného..je to pekné, len v realite to tak funguje málokedy, síce by sme to tak chceli asi každá druhá ak nie každá..nebojte, keď už aj vy budete PO, uvidíte že bez TOHO to už len tak lahko nepojde ;) a k tomu príkladu..vaši rodičia mali iba jediného jedného? moji teda nie

sampon

Nie je na tom nic divne, ze potrebujes sex. Je to uplne normalne, ak si pyschicky a fyzicky zdrava zena. Pozor si ale davaj, aby bol zdravy aj tvoj partner. Vobec to neznamena, ze by si bola zena lahkych mravov. Take obycajne byvaju tie, co najviac kritizuju.

blé

Myslíš si, miomao, že mať sex s viacerými chlapcami len pre sex je znakom dobrých mravov? Priznaj si sama pred sebou, že takto sa čnostná žena (čo je opak ženy ľahkých mravov) nespráva. Možno si zažila sklamanie v láske a robíš to preto, aby si sa opäť necítila odmietnutá. Takto si sama ubližuješ ešte viac, lebo sa ponižuješ a degraduješ samu seba len na sexuálny objekt pre muža a na druhého tiež pozeráš len ako na predmet uspokojenia vlastnej sexuálnej žiadostivosti.
Dala by si sa za vzor svojim budúcim deťom, deťom v tvojej rodine (bratranci, sesternice, netere, synovci)?

in blossom

no neviem, sama si nepripadas ze si zena lahkych mravov, ale v podstate si, ked si mala takyto "vztah" a chces dalsi taky, nehnevaj sa. nevravim ze prostitutka, to nie, lebo ta si za to dava platit, ale lahkych mravov ano, ci sa ti to paci alebo nie

miomao

no, ešte ani ja celkom neviem akým spôsobom by som mu to navrhla :D len dúfam že nebudem vyzerať ako nejaká žena lahkých mravov, od čoho mám teda ďaleko..viem čo taký vzťah obnáša, hovorím, že už som to zažila, je mi jasné že v tom neexistujú žiadne nároky ani nič podobné, a dokonca sa to ani nemusí skončiť zle, ak sa to ukončí, mám s tým osobnú skúsenosť, stále v pohode kamaráti (: no neviem, skúsim najprv tým flirtom, či mu to dojde aj samému, ak nie, tak to asi naňho rovno vybalím, veď úprimnosť nadovšetko :D len aby prijal

Agnes998

Co vahas? Bali ta ale pritom ti tvrdi, ze na vztah sa neciti, jasne ze chce len sex. Bude v siedmom nebi ked mu to navrhnes. Ale musis si byt vedoma toho, co tento vztah prinasa, nesmies si nanho robit naroky, on moze spavat s viacerymi zenami a ty mu to nemozes vycitat, takisto si neskor moze najst zenu, s ktorou bude chciet vztah a ty pojdes bokom. Ak je toto to, co chces, tak nevahaj.

ktk

celkom dobre si neviem predstavit ako mu to chces navrhnut :-D :-D ...ja by som ho skusila zviest resp flirtovat tak aby videl ze je zaujem a uvidis ci sa chyta ci nie...neviem aky je to typ chalana no mnohi to vyuziju ak su single a je nejaka v okoli co ma zaujem :-D a kedze ti nejde primarne o vztah mozno mu to tiez tak bude vyhovovat :-)

miomao

ja mám práveže dilemu v tom, čo on chce..či chce niečo viac, lebo je ku mne velmi milý a zlatý, či mu ide len o sex, alebo nechce vôbec nič a len sa tak hrá..za ten čas, čo ho zatial poznám, sa mi ešte nedarí odhadnúť, či už mal vzťahy založené čisto na sexe, lebo viem iba o tom, že s niekolkými "chodil", čo je normálny vzťah..a aj preto sa obávam, aby som ho tým nezaskočila, a možno aj preto by to neprijal..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Áno či nie? - Fórum - ZDRAVIE.sk