Opalovaci krem

zuzi74

Asi si uz po dovolenke, ale mozno pomoze o rok. Ak si mala alergiu na slnko (nie na krem), tak potom potrebujes opalovak na to urceny. Ja pouzivam Ladival proti alergii a nemozem si ho vynachvalit a hlavne neobsahuje take mnozstvo chemie ako niektore opalovacie kremy. Si chranena ihned po naneseni. Pouzivala som 20 faktor aj na tuhom slnku a nemala som problem s vyrazkami. Nemusis mat vysoky faktor, dolezite je naniest dostatocne mnozstvo kremu a minimalne kazde 2 hod. sa opat prekremovat, pokial sa medzi tym nekupes, neotres krem do osusky alebo sa nespotis. Mam alergiu uz roky, pouzivala som aj Eucerin, ale je v nom dost chemie, takze som uprednostnila Ladival a som naozaj spokojna.

Klara/Klarik

som uplne spokojna s opalovacim mliekom znacky Trioderm.Je urcene na citlivu pokozku,skus pozriet v lekarni,tam ti poradia

Tomomo

toto sa stalo mne cca pred dvomi rokmi.Dovtedy som sa mohol prazit kolko som chcel a z nicoho nic sa mi na hrudi objavili male cervene vyrazky po slneni.Chcem to poriadny opalovaci krem na citlivu pokozku,mne to pomohlo