Verit / Neverit

anjelik *

No presne tie isté, ktoré som popísala. :o)) To bolo snáď jasné. A pekný dník a netreba to brať zase až tak osobne. Potom sa bude dať povedať o nás dvoch, že sme si názorovo blízke. ;o)

MultiLevel

P.S. este by ma zaujimali tvoje dovody prispievania do tohto fora, pretoze robis vlastne to iste, co my ostatni :) ale to by sme uz rozoberali z x uhlov a to nema zmysel :)

MultiLevel

Dakujem za odpoved :)
Nemam viac k tomu co dodat, ale ani som sa nenudila, ani nepotrebovala s neznamym clovekom riesit niekoho dalsieho neznameho z xy uhlov...len mi napadla otazka, tak som ju polozila :) Vdaka, uz mozem "spavat" a moj zivot ma zas zmysel...

anjelik *

MultiLevel, ak má dievča pochybnosti, sú to jej pochybnosti a vyplývajú z nej samotnej. Moja rada bola v tom zmysle, aby sa nimi nenechala ovládať a neplytvala vlastnou dušou, vlastným životom na niečo tak absolútne nepodstatné, ako je riešenie toho, čo skutočne nevie ovplyvniť a zmeniť a to je ten druhý. To je ale niečo, k čomu treba dozrieť a chce to ešte veľa času. Je úplne jedno, či ju podvádza alebo nie, tá, ktorá to má pochopiť a zvládnuť je len a len ona sama. Ona sama sa má naučiť, aká chce byť, ako reagovať a čo je to dôležité.
Názory ostatných sú stále iba názormi ostatných, ktoré ju môžu a nemusia ovplyvniť..ale sú to len a len ich vlastné skúsenosti a ich vlastná cesta. Nikdy nebudú jej cestou a jej voľbou.
Každý, kto sem prispieva, viac menej nemo volá po podpore tých ostatných, tak sme totiž stvorení. Ako bytosti nesamostatné, neschopné a slabé až do momentu, kedy sami získame a vybudujeme vlastnú silu. To, čo chce každý počuť alebo skôr čítať je to, že áno, máš pravdu. A bude to robiť dovtedy, pokiaľ sa niekto taký nenájde, čo ho takto potvrdí. Ty nie si výnimkou..takže ak ťa to poteší, môžem s tebou súhlasiť. :o) Ale pravda je, že nesúhlasím. ;o))) Nevidím totiž dôvod stále sa v niečom takomto piplať a rozoberať to z x uhlov pohľadov. Leda ako vyplnenie nudy v práci, poprípade doma popri varení obeda. Potom hej. :o)

Maoam

P.S. najlepsie vsetko vystihol doubledog tym, co napisal o zenach, ze drviva väcsina z nich vynalozi nesmierne vela energie na to, aby samy seba presvedcili o tom, ze to, co vidia a vnimaju, nie je pravda.......

Jill

Si naivna ak si mu to uverila. Mozes ho vskusat aj ty. Po par tyzdnoch si daj si balicek kondomov niekam do kabelky a pred nim akoze nieco vyberas a naschval ten balicek akoze nechtiac vyhod na zem ako sa bude on citit. Lebo to bajku o akcii v praci by som mu ani ja neuverila.

MultiLevel

Anjelik, to co pises je vsetko pekne :) vlastne v mnohom mam podobny nazor ako ty, ale trosku mi "neda spavat" jedna vec...Toto dievca ma jasne pochybnosti o svojom partnerovi. Ty by si jej radila aj napriek tomu aby nesliedila, nekontrolovala, neponizovala sa preverovanim a overovanim...ale co ak je naozaj klamana? Samozrejme, my to posudit nevieme, ale ak ma dievca naozaj naozaj pochybnosti a vlastne aj dokaz, tak ma pred tym zatvarat oci? :) To co pises 13.5.-15:41, sa da aplikovat do takeho vztahu, kedy su pochybnosti o partnerovi uplne nezmyselne, vymyslene, domyslene, bez dokazov....je to tak i v tomto pripade? Nevieme...preto by som skor radila aby si vsimala signaly, aby bola vnimava, obozretna....ale nebola zaroven stihackou :)

mimi7m

ahojte...

dakujem Vam vsetkym za nazory. Porozpravali sme sa, vysvetlili si vsetko. Sme spolu a verim ze uz bude vsetko dobre :)