Verit / Neverit

odpovedam

mimi, to ma mrzi. ale myslim, ze sa tu vsetci zhodneme v tom, ze si spravila dobre. jasne, nam sa to mozno lahko vravi, ale ty si ta, co preziva strasne pocity. casom to vsak prejde a ver mi, ze takto, ako tvoj uz ex jednal s tebou, si nezasluzi ziadna zena. ponizoval ta. neviem, ake ti dal vysvetlenie, ale naozaj ciste svedomie nemal. tie kondomy si jednoducho nechal (resp. kupil) a vedel, ze to nebude na radovanky s tebou. poplac si, vycisti si hlavu, ale nelutuj...

vanix

RUSH je podla mna typicky priklad (musim to napisat) hlupej zeny, ktorej hrdost, sebaucta su uz cudzie, a potvrdzuje to co sa hovori - zeny chcu iba sviniarov, grazlov, magorov, ktori ich nevazia. Ja neviem ci toto zene maju v sebe zakodovane alebo co :/ viete ze je to zle, viete ze stastne nebudete, viete, ze im verit viac nemozete..a aj tak stale ste s nimi...to sa tak bojite toho ze ostanete same? ..podla mna lepsie byt sama ako s niekym kto vas klame a ublizuje vam. Ja by som takemu neviem ci odpustila, a verit by som mu nemohla uz nikdy..dufam ze neskoncim podobne.

ewa99

mimi7m . Prosím ťa a na čo chceš čakať ? Než ho nachytáš v posteli s inou ? Než nachytáš všetky choroby jeho bezkondomových priateliek ? Na to nemusí byť človek veštec aby pochopil a videl čo je zač. Ak neveríš chod k nejakej dobrej veštici a ... Alebo sa spýtaj staršej osôbky - tety ...
RUSH to myslíš vážne že si sa vrátila a odpustila mu ? Obetovala si sa ? vzdala si sa všetkého ?

Agnes998

Odmietanie sexu pred svadbou nie je ziadna zaruka, ze nepodvedie. Vacsina ani nevydrzi tolko cakat a babu opusti a ti co ano, casto si najdu jednu babu na sex a na tu druhu cakaju, kym da.

mrcha

blé súhlasim
ked je baba pre chalana ci muza lahko dostupna nestoji velmi zato aby si ju muz vazil.
je take prislovie slovesnke
prazdny orech sa da lahko rozlusknut.

mimi7m

ble,

to nie je zaruka ze ta nepodvedie az do svadby, ani o tom nemusis vediet, a rovnako nie je zaruka aj keby pockal ze ta nepodvedie aj svadbe, zisti ze si nebudete po tej stranke vyhovovat a pojde za inou..

RUSH
a teraz ste ako na tom? veris mu este?

RUSH

Mala som doma nieco podobne,telefon na vecko,do sprchy,co predtym nikdy nerobil,stale zapieral,hadzal na mna svinstva,a nakoniec to bola pravda,trvalo to pol roka,stavali sme dom,chcela som mat dieta tiez,dnes sme spolu,uz je to niekolko rokov,dieta nemame,ale banujem ze som to vtedy nadobro neskoncila,ajked je dnes zase taky aky bol pred tou aferkou,nechod do toho,on si ulavi ,a ty sa ajtak budes trapit,ajked to casom preboli,stastna vo vztahu nebudes...