Verit / Neverit

blé

Rozhodnutie milovať sa s mužom až po svadbe by zabránilo takýmto sklamaniam. Vyselektovalo by vypočítavých a takých, ktorým za to nestojíme, aby si počkali. Tí by išli hľadať ľahšiu korisť.
Lepšie ako ľutovať roky prežité vo vzťahu, ktorý už od začiatku nemal budúcnosť.

mimi7m

Ano, to je pravda ze lepsie teraz zistit, no mame spolocne krsniatko, mame spolocneho psika, ktoreho tym padom uz neuvidim. Dostala som ho k narodkam, no za jedno by mi ho nedal, za druhe by som ho ani nemala kde mat:-(

Maoam

a vzdy bez kondomu...inak strasne vela chlapom je to uplne jedno, proste sa spolahnu alebo vobec neriesia a potom veselo sexuju s dalsou a ani im nenapadne, ze daco mohli chytit, muzi su casto bezpriznakovi a potom sa baby chytaju za hlavu, odkial mam chlamydie, odkial mam HPV a vyplakavaju u lekarov

Maoam

tak bud rada, ze si na to prisla PRED svadbou, s domom, deckom a s manzelstvom na krku by to bolo milionkrat tazsie a bolestivejsie, keby ti zahybal kazdu chvilu a vkuse ti klamal.....

Maoam

0vecka - myslela som to tak, ze za normalnych okolnosti osoba respektujuca druhu osobu nema dovod spehovat, ked vidi, ze ten druhy partner necha mobil volne polozeny, neberie si ho sebou este aj na WC...

viem, co si mal na mysli, ze su partneri, ktori su napr. extremne ziarlivi ci podozrievavi, to je ale ine kafe, vychadzala som z normalne fungujucich ludi, ktori maju voci sebe doveru

ale proste v noci pipajuce sms-ky, nosenie mobilu na WC (v noci, aby si tie sms precital...mozno mal mobil na ticho, mozno ho v tu jednu noc akurat zabudol nastavit na ticho) a t d. co pisala, to je proste vsetko uplne jasne kazdemu