Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blond farba ktora chyta pekne na blond nie do žlta a nenici až tak vlasy...

Príspevok v téme: Blond farba ktora chyta pekne na blond nie do žlta a nenici až tak vlasy...
monika 2229

ahoj mate skusenosti niekto s blond farbou ktora chyta pekne do blond nie uplne biela ale tak prirodzene nie do žlta ale ani nie zas ako beloba a neniči to až tak vlasy ..mam pekne vlasy zdrave a prefarbila som sa z ciernej na blond a chcela by som pri tej zdravosti vlasou aj ostat...ktora farba nenici až tak vlasy...pocula som že palete su najhoršie...dakujem za odpovede

zuzi74

Dofarbuj vlasy len pri korienkoch a len raz za cas farbi po celej dlzke. Inak sa ti znicia, hlavne ak mas jemne vlasy. Ziadna blond farba nie je tak kvalitna, aby si mala po nej neustale zdrave vlasy.

karolinka122

ak aj nemas zelany odtien farby, umyvaj si vlasy fialovym samponom na sedive a blond vlasy, robia taky studeny nadych na vlasoch a nevyzeraju ako slama zlte, pre mna ohromny vynalez, ja si melirujem vlasy...
Kupis v kadernictvach.

monika 2229

tu som použila asi tak pred 2 tyždnami strašne smrdela ale vysledok bol fajn až natu sedivost ale to sa potom vymilo...ale nabuduce si ju už nekupim lebo nechcem byt tyžden zas jak seda myska :-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blond farba ktora chyta pekne na blond nie do žlta a nenici až tak vlasy... - Fórum - ZDRAVIE.sk