Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Taxi

Príspevok v téme: Taxi
monday

dobry vecer, v pondelok si budem musiet zavolat taxi na stanicu lebo nasi nebudu doma aby ma odviezli autom kedze je to daleko, musim ist taxikom lebo budem mat dve cestovne tasky ak by tu padlo riesenie ze chod busom.
mam trosku stresy a tremu lebo este som nikdy si nevolala taxik. A chcem sa spytat:
, kam si mam sadnut, dopredu k taxikarovi ci dozadu?
, mam sa aj priputat pasom ci v taxiku sa vy nepriputavate?
, a co tasky? Mam ich dat do zadneho miesta ci on mi ich da do kufra?
, a co mam robit pocas jazdy, bude mi trapne sediet s cudzim clovekom v aute a byt ticho.
viem posobi to smiesne co sa pytam ale mam 16 a doteraz ma vsade viezli rodicia ked som potrebovala alebo blizka rodina lenze v pondelok nebude mat nikto rano cas a nasi budu prec. Tak prosim, nesmejte sa mi, chcem len rady precitat, nie urazky ze aka som hlupa a podobne. Dakujem.

anlea

Ak Ti bude taxikar sympaticky,sadni si dopredu, budete sa moct lepsie rozpravat. Ak chces, aby na Teba nevidel, napriklad chces si upravit make-up alebo upratat kabelku,ci zdriemnut, tak si sadni dozadu, stale mozes s nim komunikovat tak, ze sa ukazes v spatnom zrkadle, alebo aj bez pozerania,ale to sa blbo rozprava, ked clovek nevidi tvar. Niektori ludia zvyknu v taxiku telefonovat, lebo nevedia, co maju hovorit.., ja sa vacsinou pytam, na rozne dopravne veci, alebo hovorim o tom, kam idem a pod.

0vecka

ked s nim chces pokecat tak si sadni dopredu ak ne tak do zadu... asi tak ale podla mn aje to tak trosku enslusne si sadnut do zadu ak si sama...

GoFruit

Mne vzdy taxikar vystupi a hodi tasky do kufra. Na Svk sa mozes usadit aj dopredu - je to jedno. Priputat sa musis inac ides na vlastnu zodpovednost.

salon

Normalne by to malo byt takto aspon tu v Bratislave a aspon ja to takto robim:
Taxikar zastavi pri mne,nakolko vidi,ze mam nejake tie tasky alebo kufor,tak vystupi a vlozi mi ich do kufra. Ja si zatial sadnem ako dama dozadu a automaticky sa priputam.
Poviem mu adresu kam idem a potom si uzivam cestu,som bud ticho,alebo podla mojej nalady. Som si vedoma,ze som zakaznicka a on sa mi ma prisposobit. Vacsinou ma pustenu muziku tak pocuvam a on si v klude jazdi :-) ale nevyhybam sa ziadnej debate,som totizto ukecana,len niekedy aj ticho lieci :-)

lilyiankaa

ja keď som sa viezla taxíkom, tak som vždy sedela vpredu, tašky si hoď na zadné sedadlá, samozrejme sa pripútaj a hovoriť nemusíš nič, lebo taxikár začne sám :)) takže žiadny stres, bude to v pohode

Hrac

a) podla strany. Ak nastupujem z vodicovej, sadam dozadu. Ak z druhej, tak dopredu.

b) nepriputavam sa vacsinou

c) spytaj sa ho, ale skor pojdu na zadne sedadlo a ty dopredu

d) bud ticho :-) ale vacsinou taxikari zacnu daky pribeh co sa im stalo pocas prace, alebo uvidite nieco pocas jazdy a zacnete o tom :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Taxi - Fórum - ZDRAVIE.sk