Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo proti únave očí?

patoJMNT

v dnešnej dobre je mrte prípravkov na oči, ktoré ťa určite zbavia unavených oči. na zlepšenie zraku zabudni na to je skalpel a okuliare. Konieckoncov vitamíny sa volajú vitamínmi preto lebo doplňajú potrebné prvky v organizme. Mne moja očná lekárka na moje počudovanie odporučila iba vitamíny so zvyšeným obsahom luteinu, tak som sa vybral do lekárne a tam mgr. kultáková odporučila reviophtal lutein max a kedže to evokovalo odporúčanie očného bola to jasná voľba. Užívam ho už pár mesiacov s malými prestavkami a spol so mnou aj dalších pár kolegov z dispečingu :). To vieš tých 10 hod. denne pre obrazovkou poznáme viacery :(

mojestavy4

Bežný problém, ja mávam také stavy, že keď ma začnú bolieť oči tak ma chytá aj hlava a potom mám len dve možnosti: ibalgin alebo spánok. Spánok je fakt najlepší na oči nech si oddýchnu, v práci ale keď som za počítačom tak si kvapkám oči ocutein kvapkami (nosím šošovky tak nemožem hocijaké si dávať) a rozmýšľam ešte nad vitamínami od ocuteinu s ginkgom na posilnenie oka lebo niekedy mi idú oči vyletieť z hlavy.

zewa

Existuje taky pripravok v tabletach. Nejake vitaminy pre oci. Neviem ako sa to uz volalo. Kup si led monitor, z toho oci az tak nebolia a samozrejme dobry spanok. Tiez sa pohraj s jasom, pripadne si kup taky monitor, co sa prisposobuje okolitej intenzite svetla.

Poison

ja poznám ľudí ktorý sedia za pc 10 hodín v práci a vo svojom voľne presedia 15 hodín za pc a hraju hry :) a oči maju ako orol a vobec nepocituju unavu
Ináč mne na unavene oči pomoha dobrý a dlhý spánok

quinn

To veľmi dobre poznám. Ja osobne okrem kvapiek pre unavené oči, cvičím jogu pre oči. Ak budeš chcieť, na youtube sú rôzne videá.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo proti únave očí? - Fórum - ZDRAVIE.sk