Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pritahujem ju este?

Príspevok v téme: Pritahujem ju este?
WilliamTell

S priatelkou sme uz nejakych peknych par rokov spolu. Lubime sa, mame sa radi, planujeme spolocnu buducnost, ked dostudujeme. Moc sa ani nehadame, len tak v ramci moznosti, aj to vacsinou su hadky tykajuce sa toho, preco tu pisem. Mam taky mensi pocit, ze priatelku uz asi az tak nepritahujem, po fyzickej stranke, alebo ako to povedat. Ja som z nas dvoch iniciativnejsi, mam rozne navrhy apod. Mam aj vacsiu chut na nu. Mna priatelka pritahuje, vedel by som sa s nou milovat casto, paci sa mi s nou milovanie, dotykat sa jej. Sex mame niekedy tak 2x za mesiac, niekedy sme to mali raz za 7 tyzdnov. Niekedy sa podari aj 5-6x za mesiac, ale to len vynimocne. Ja mam pocit, ze uz ju asi nepritahujem, i ked mi tvrdi opak. Vravi aj, ze budeme castejsie, ale nejak nevidim posun. Nepatrim medzi nejakych kancov, sex so mnou je kratky, pretoze sa rychlo spravim 1 min, niekedy aj menej. Uz som rozmyslal aj nad tym, ci to preto nemoze odmietat partnerka. Chcel by som to zlepsit, ale ked sex mame tak ako mame, tak neviem ako to zlepsim, i priatelka mi vravi stale, ze to zlepsime, ale asi je to len pri slovach. Zacal som aj pozorovat, ze uz tak casto nerobime ani ine intimnosti, ako sme robili kedysi. Uz som aj prestal tlacit na nu, no niekedy sa to neda. Spravim si to rukou radsej, aby som nemal chut na priatelku a zbytocne sa o nieco nepokusal, ked viem, ze niekedy to vyde uplne na zmar.
Ja este verim, ze sa to zlepsi. Priatelku milujem a chcem s nou ostat.
Myslite, ze uz ju nemusim pritahovat?

Agnes998

Ak ti este k tomu hovori ze si mas najst slapku tak ta asi fakt hrozne lubi. Vas vztah mi pride totalne nevyvazeny, ty lubis, ty sa prisposobujes, ona o vsetkom rozhoduje a uziva si to. Mate problem ale ty sa bojis o nom rozpravat. Co vlastne mate na vztahu dobre, co ta pri nej tak drzi?

Maoam

a zasa stiahnes chvost a nechas sa ucicikat nejakym infantilnymi vyhovorkami

si chlap? rob vlastne rozhodnutia a kludne jej daj aj ultimatum co sa vasho vztahu tyka

mas plne pravo na to viest plnohodnotny vztah vratane sexu

WilliamTell

ok. zrejme sa treba priamo spytat priatelky a netreba cakat. Ked sa vratim zo skoly, spytam sa jej, co je dovodom, ze tak malo sexujeme, nech mi to vysvetli.

Loba

toto si vcera napisal:
Nechcem priatelku ranit, pretoze opat, ked to zacneme preberat, tak to bude vyznievat tak, ze je priatelka navine, ako jej vsetko vycitam, zas riesim len sex, ze ved ja ju pritahujem, sex so mnou ju bavi, povie ze jej sa zda vsetko v pohode a normalne, a ak teda nie som spokojny, nech si najdem nejaku s*apku, s ktorou budem stastny a budem s nou moct sexovat od rana do vecera. A takto mozno zanevrie este viacej na sex, pretoze sa bude citit tlacena do toho.

No a samozrejme sa bojim, ze ju stratim.

-------------

Zakladom je nepredpokladat, nedomyslat si a nevymyslat.

Ak je pre teba v pohode, ze sa bojis ozvat, tak potom mas v pohode vztah.
Ak je pre teba v pohode bat sa, ze ak by si mal niekoho "STRATIT" (co sa neda v skutocnosti), kvoli tomu, aby si sa uz nemusel lutovat, aby si si zacal vazit sam seba atd , tak sa boj. Do konca zivota. Ved je to tvoja volba.

Mna by zaujimal primarny dovod, preco si sa sem rozhodol napisat, lebo mam pocit, ze aj tak hladas len vyhovorky.

Loba

toto si vcera napisal:
Nechcem priatelku ranit, pretoze opat, ked to zacneme preberat, tak to bude vyznievat tak, ze je priatelka navine, ako jej vsetko vycitam, zas riesim len sex, ze ved ja ju pritahujem, sex so mnou ju bavi, povie ze jej sa zda vsetko v pohode a normalne, a ak teda nie som spokojny, nech si najdem nejaku s*apku, s ktorou budem stastny a budem s nou moct sexovat od rana do vecera. A takto mozno zanevrie este viacej na sex, pretoze sa bude citit tlacena do toho.

No a samozrejme sa bojim, ze ju stratim.

-------------

Zakladom je nepredpokladat, nedomyslat si a nevymyslat.

Ak je pre teba v pohode, ze sa bojis ozvat, tak potom mas v pohode vztah.
Ak je pre teba v pohode bat sa, ze ak by si mal niekoho "STRATIT" (co sa neda v skutocnosti), kvoli tomu, aby si sa uz nemusel lutovat, aby si si zacal vazit sam seba atd , tak sa boj. Do konca zivota. Ved je to tvoja volba.

Ja sem uz viac pisat nebudem. Je to uplne zbytocne.

Agnes998

Podla mna si len nahovaras ze vas vztah je idealny a ze ona teba lubi. Ona sa nechce vacsinou ani bozkavat, nieto sex, ona si necha robit masaze ale tebe neurobi. V normalnom vztahu maju obaja davat a brat +- rovnako, vo vasom vztahu ty davas, ona berie. Vsetko sa kruti len okolo jej nalad a na teba moc casto naladu nema. Podla mna vas vztah je viac nefungujuci ako fungujuci. Ale svojim odmietanim hladat si niekoho kompaktibilneho k seba prezijes cely zivot len hladanim odpovede na otazku: Preco ma odmieta? Aj tak ju nikdy nenajdes.

WilliamTell

a spolocne zaujmy zdielame, len nie vzdy robime, kedze nie je nato vzdy prilezitost a cas, to je pochopitelne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.