Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pritahujem ju este?

Príspevok v téme: Pritahujem ju este?
WilliamTell

S priatelkou sme uz nejakych peknych par rokov spolu. Lubime sa, mame sa radi, planujeme spolocnu buducnost, ked dostudujeme. Moc sa ani nehadame, len tak v ramci moznosti, aj to vacsinou su hadky tykajuce sa toho, preco tu pisem. Mam taky mensi pocit, ze priatelku uz asi az tak nepritahujem, po fyzickej stranke, alebo ako to povedat. Ja som z nas dvoch iniciativnejsi, mam rozne navrhy apod. Mam aj vacsiu chut na nu. Mna priatelka pritahuje, vedel by som sa s nou milovat casto, paci sa mi s nou milovanie, dotykat sa jej. Sex mame niekedy tak 2x za mesiac, niekedy sme to mali raz za 7 tyzdnov. Niekedy sa podari aj 5-6x za mesiac, ale to len vynimocne. Ja mam pocit, ze uz ju asi nepritahujem, i ked mi tvrdi opak. Vravi aj, ze budeme castejsie, ale nejak nevidim posun. Nepatrim medzi nejakych kancov, sex so mnou je kratky, pretoze sa rychlo spravim 1 min, niekedy aj menej. Uz som rozmyslal aj nad tym, ci to preto nemoze odmietat partnerka. Chcel by som to zlepsit, ale ked sex mame tak ako mame, tak neviem ako to zlepsim, i priatelka mi vravi stale, ze to zlepsime, ale asi je to len pri slovach. Zacal som aj pozorovat, ze uz tak casto nerobime ani ine intimnosti, ako sme robili kedysi. Uz som aj prestal tlacit na nu, no niekedy sa to neda. Spravim si to rukou radsej, aby som nemal chut na priatelku a zbytocne sa o nieco nepokusal, ked viem, ze niekedy to vyde uplne na zmar.
Ja este verim, ze sa to zlepsi. Priatelku milujem a chcem s nou ostat.
Myslite, ze uz ju nemusim pritahovat?

WilliamTell

Maoam:

unava, niekedy migrena, alebo nechce niekedy jednoducho, mozno je znudena z dna. sem-tam povie, ze nema na nic naladu, ze ju nic nebavi, tak vtedy sex tazko mat. niekedy sa musi vela ucit - to ale samozrejme nie je stale. mozno je v tom niekedy stereotyp? asi tak by som to videl ja, preco sa niekedy stane situacia, ze mame aj 0 za mesiac.

redka

tak ta zvysena chut na sex pocas tychto obdobi v mesiaci je jednoznacne hormonalna zalezitost... aj sama na sebe pozorujem, ze to tak je

Maoam

tak som sem nakukla, ci uz nastal nejaky pokrok, ale...aaaaaaa

odpovedam - skoda namahy myslim, fakt, hoci tvoje odpovede su super aj v inych temach

William: ty vkuse tocis dokola, uz ako verklik a nejako stale nie si ochotny prijat to, co ti tu ludia pisu a zamysliet sa nad tym

este jeden postreh: pises, ze priatelka ma chut v dnoch ovulacie a pred MS, predpokladajme, ze priatelka ma pravidelny cyklus, cize k nemu dojde kazdy mesiac, kazdy mesiac teda nastanu dni ovulacie a aj obdobie pred dalsou MS, ake vyhovorky ma teda pocas mesiaca, ked za poctom sex. stykov nasleduje 0?

WilliamTell

odpovedam:

nie raz za mesiac, ale 0-6x, ako kedy, i ked aj ten 1x to niekedy je :)
s tym bozkavanim je to ale tak, ze priatelka vacsinu casu ukoncuje bozkavanie, ja by som aj dlhsie. Nie, ze sa nechce ani ona bozkavat, zas taka nie je. Chce sa bozkavat, a pokial ma aj svoj den, ze ma chut na nieco viac, tak sa bozkavame ako divi. Ale ak ju chcem napr. zvadzat aj bozkami a nema naladu, tak su to len take kratke bozky, z ktorych sa clovek az tak nerozpali, coz je viac takych chvil, ako tych "divych" chvil

odpovedam

william tell, nie, nie je to vzacnost. je to uplne bezny vztah, ked si davaj rozumeju aj ako ludia a aj ako milenci. len ty si mozno nieco ine nezazil, tak to nepoznas. Zase sa vykrucas z riesenia problemu. Co ak to, co ak ano. A co ak by si mal s novou partnerkou uspokojivy sex a rozumeli by ste si aj ako ludia. Ved najprv sa predsa spoznavate a az potom mate intimnosti, nie? ale naozaj nechapem, aku radu od nas cakas. jednoznacne ti tu piseme, ze KOMUNIKUJ. Dupni si konecne a nenechaj zo seba robit hlupaka. Tvoja priazelka VELMI DOBRE vie, preco s tebou sex nechce. tak uz jej daj najavi, ze jej neveris, ze sex s tebou ma rada... ked ti tvrdi, ze ta lubi, nech ta pochopi, vypocuje a netyra ta neustalymi klamstvami...

odpovedam

zuzi, nemusela by sa do sexu nutit. Stacilo by na zaciatok, keby povedala, co jej vadi. Vraj ma sex rada, partner ju pritahuje a bavi ju to. Preco potom ten sex maju raz za mesiac? To nedava zmysel. Takze sama si situaciu komplikuje tym, ze ako male urazene dieta caka, ze nemusi nic vysvetlovat a ked dojde na zodpovednost, tak vzdorovito ujde z neprijemnej situacie prec. Navyse, partnerka zakaldatela temy povedala, ze problem je v tom, ze sexu maju malo, ze preto sa rychlo skonci. Tak preco ho neiniciuje sama? .-) ona proste problem riesit nechce. A viliam tell sa boji, ze vyjadrenim nesuhlasu a tuzbou po nej sa s nim rozide. To sa predsa takto neda.

zlodej meciar, zase nemozes porovnavat sex a sex. je rozdiel ho mat len kvoli potrebe a rozdiel ho mat ako vyjadrenie lasky k partnerke. Na to prve partnerku nepotrebujes. Ked ale dakoho lubis a pritahuje ta, je tazke odolavat a nebodaj este sa ponizovat prosenim. Ja sa fakt cudujem autorovi temy, ze sa takto dlhodobo ponizuje pre nieco, co je uplne prirodzene. Tiez by som, hoci je to tazke, tento vztah zanechala. Vzajomne porozumenie si len nahovaraju. Ved tam nefunguje zaklad vztahu - intimita (a to nehovorim len o sexe, ale aj o tom, ze len on jej robi masaze a len on ju bozkava).

WilliamTell

zuzi74:

ja nie som nestastny s priatelkou. som s nou stastny, ale az na problem so sexom.
S novou priatelkou mas pravdu, ale moze sa stat aj to, ze budem s nou stastny v sexe, lebo ho budem mat mozno prebytok, ale po inych strankach budem nestastny, lebo tam to nebude klapat. A myslim, ze v dnesnej dobe je asi aj vzacnost, ze su dvaja partneri, ktori si rozumeju +/- po vsetkych strankach.

zlodejMeciar

alebo aj tak ze viliamtell ostane s terajsou partnerkou ako stastny par ale cisto na sex si najde niekoho ineho. sak tu boli v sexuologii take namety ze sa tu hlada niekto cisto len na sex.

su aj take pary, ona otom nemusi vediet a on jej nebude pilit nervy so sexom, obaja budu kludni vo vztahu.

a mimochodom je tu viacej podobnych problemov kde vo vztahu alebo manzelstve je sex za uhorsky rok takze to nemusi byt depresiou alebo blokom, proste vravim ze su osoby ktorym sex nechyba aj ked ja osobne si to neviem predstavit :)

zuzi74

Keby chcela nieco zlepsit, tak by sa musela pradepodobne do sexu velmi nutit. Preto mu dala aj najavo, ze si moze hladat "lahsiu" zenu, aj ked si myslim, ze to tak surovo nebolo myslene, len jej uz zrejme dochadzaju nervy pocuvat stale o sexe.
V tomto vztahu to vyriesi podla mna len WilliamTell a to tak, ze sa jej vzda a najde si casom inu zenu, ktoru to bude bavit a s ktorou bude stastny.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pritahujem ju este? - Fórum - ZDRAVIE.sk