Pritahujem ju este?

Príspevok v téme: Pritahujem ju este?
WilliamTell

S priatelkou sme uz nejakych peknych par rokov spolu. Lubime sa, mame sa radi, planujeme spolocnu buducnost, ked dostudujeme. Moc sa ani nehadame, len tak v ramci moznosti, aj to vacsinou su hadky tykajuce sa toho, preco tu pisem. Mam taky mensi pocit, ze priatelku uz asi az tak nepritahujem, po fyzickej stranke, alebo ako to povedat. Ja som z nas dvoch iniciativnejsi, mam rozne navrhy apod. Mam aj vacsiu chut na nu. Mna priatelka pritahuje, vedel by som sa s nou milovat casto, paci sa mi s nou milovanie, dotykat sa jej. Sex mame niekedy tak 2x za mesiac, niekedy sme to mali raz za 7 tyzdnov. Niekedy sa podari aj 5-6x za mesiac, ale to len vynimocne. Ja mam pocit, ze uz ju asi nepritahujem, i ked mi tvrdi opak. Vravi aj, ze budeme castejsie, ale nejak nevidim posun. Nepatrim medzi nejakych kancov, sex so mnou je kratky, pretoze sa rychlo spravim 1 min, niekedy aj menej. Uz som rozmyslal aj nad tym, ci to preto nemoze odmietat partnerka. Chcel by som to zlepsit, ale ked sex mame tak ako mame, tak neviem ako to zlepsim, i priatelka mi vravi stale, ze to zlepsime, ale asi je to len pri slovach. Zacal som aj pozorovat, ze uz tak casto nerobime ani ine intimnosti, ako sme robili kedysi. Uz som aj prestal tlacit na nu, no niekedy sa to neda. Spravim si to rukou radsej, aby som nemal chut na priatelku a zbytocne sa o nieco nepokusal, ked viem, ze niekedy to vyde uplne na zmar.
Ja este verim, ze sa to zlepsi. Priatelku milujem a chcem s nou ostat.
Myslite, ze uz ju nemusim pritahovat?

WilliamTell

Dadula:

ja som uz velmi davno hovoril, ze by som mal asi s tym zajst za urologom a stale som nebol, lebo stale som bol a aj som vtom, ze ta kratka vydrz je kvoli tomu, ako mame sex. Tak sa mi to nezdalo vhodne ist za doktorom a povedat mu, ze som velmi rychly, pricom on sa ma spyta, kolko krat sexujem a zrejme bude aj on vidiet odpoved v tom, ze je to kvoli malej frekvencii stykov. Preto som sa tam este neuracil prist, lebo som som stale videl nadej v tom, ze zacneme viacej sexovat a uvidi sa, ked si nato viacej zvyknem. Ak by to nepomohlo, tak vtedy by malo zmysel zajst za nim. Priatelka ma zas nenuti jest tabletky, ona mozno len na svoju obranu (ked ja jej stale vravim, ze malo sexujeme) vytahuje toho urologa. Mne je ale jasne, ze pri predcasnej ejakulacii sa beru tabletky, robi sa obriezka, atd.

Loba:

s priatelkou som preto, lebo ju milujem, rozumiem si s nou, nehadame sa (teda len obcas), planuejeme si spolocnu buducnost, mame aj spolocne plany ci zaujmy, sme so sebou takpovediac uz vziti. Ja akurat vidim v nasom vztahu problem co sa tyka toho sexu. Priatelka ho nevidi, pretoze jej to pride normalne. Lenze mne nie, nakolko je clovek mlady a ma si uzivat zivot a nie viest sex na urovni dochodcov, ktori maju 50-60 rokov. Ono je asi aj celkom vzacne najst k sebe partnera kde si budu rozumiet po kazdej stranke. Ale ja stale verim, ze sa to zlepsi. Priatelka mi aj hovori, ze ked sa budeme niekedy snazit o dieta, tak to budeme aj viackrat za den a casto. Ked som tak nad tym uvazoval, aby to nebolo tak, ze sa nam postasti a dostaneme sa na tu istu uroven ako predtym a po tehotenstve uz ani na taku uroven. :/

ansandra:

ja len chcem, aby bola priatelka viacej iniciativnejsia, mala nato vacsiu chut. Ked som vacsinou ja iniciativny, tak mam pocit, ze priatelku az tak nepritahujem, ked ona to tak nedava najavo. Vravi mi stale, ze ju pritahujem a bavi ju to so mnou. Ale vies, ono je tomu celkom tazke uverit, ked je to tak ako to je, nakolko sme mladi a zdravi ludia.
Ja by som sa s nou o tom aj porozpraval, ale neviem aky by to malo vyznam. Uz som povedal, ze nebudem nic take spominat, necham to tak ako to je, radsej. Mozno cim menej budem do toho vrtat, tym vacsiu bude mat priatelka chut - neviem co to ale dako spolu suvisi.

ansandra

Este ze: vnimam, ze je dolezite pre Teba, aby si mal istotu, ze si pre svoju milenku pritazlivy (a ze sa mate potencial zhodnut na tom, ako casto sa venovat sexu).

P.S.Ona sa to snazi riesit tym, ze slubuje, ze budete spolu v posteli castejsie, ale nie je to zrejme nieco, co sama chce a moze, a preto to nie je riesenie.
Drzim palce, nech najdes riesenie.

ansandra

William Tell, napisem moj nazor na Tvoju situaciu.
Skus si uvedomit, co vlastne chces.

Mozno chces len to, aby Ti ona sama poveala, resp. sama vedela, co chce ona.

Lebo Ty vravis, ze sa Ti zda, ze ju nepritahujes, ked nenavrhuje sama sex, a ona tvrdi, ze Ta ma rada ako milenca a ze nema problem v sexe. Tam je rozpor.
Chapem Ta, ze v tom vidis problem, ked sa tak stavia k Vamu intimnemu zivotu. Psychika robi vela a ked potom si s nou v posteli, tak to negunguje ako by to fungovali, keby si bol uvolneny.

Ked budete mat kludnu chvilu, skus sa s nhou porozpravat o nej. Nie navrhovat afrodiziaka, ale vypocut ju a jej potreby.
Nezda sa mi, ze by sama nechcela viac sexu.
Co ked je proste nieco, co by chcela pri tom robit inak, a hanbi sa to povedat,(ak teda sama vie, co presne to je) alebo jednoducho je jej to trapne,resp. ma take moralne principy, ze ona by nemala ziadat o sex, ze to muz ma..a ked muz poziada, nema sa tvarit, ze to chce..(mozno sa s Tebou nechce o tom bavit, lebo sa boji, ze niekomu povies, ako casto to bolo, a ju by to zahanbilo),to su 2 moznosti, co mu napadli, nemusi to byt ono.
Je pre Vas vztah dolezite, aby si mal istotu, ze ju pritahujes a ze ocenuje intimne chvile s Tebou a ze sa mate potencial zhodnut na tom, ako casto sa venovat sexu. Vela stastia.

Loba

Mna by zaujimalo, co ta na vasom vztahu bavi? Preco s nou zostavas?
Aka je v inych veciach, je iniciativna? Alebo tiez je vsetko na tebe?

Niektore pary maju sex 1x do mesiaca, co za predpokladu, ze im to obom vyhovuje, vobec nevidim ako problem.
Vo vasom vztahu evidentne problem je, a ked je tvoja partnerka taka ochotna podelit sa s tebou o dobru radu - ze mas navstivit urologa. Co keby tu ochotu pretransformovala radsej do ochoty navstivit splocne pychologa/sexuologa (alebo neviem akeho odbornika). Doraz na slovo spolocne. Lebo to nevyzera, ze by si to ty sam dokazal vyriesit. Co keby si ju poziadal o pomoc?

Dadula56

Ako prepac, chcela som si to odpustit, ale ty sa vazne chystas nakracat k urologovi s tym, ze mas malu vydrz a s pokojom anglicana mu oznamit, ze mas sex dva razy mesacne nanajvys?Tam maju ludia realne problemy, nie zensku, ktora chce mat pokoj od teba a posiela ta uzivat tablety, ktore ta budu nicit uplne zdravy oragnizmus. A aj ked ich budes uzivat, spolahni sa na mna, ze ten sex castejsi nebude. Je to len taka posledna nadej, ktorej sa drzis, lebo je tazko si priznat, ze budes v tejto mizerii do konca svojho zivota.

Agnes998

Mohol by si este skusil pred tym, ako vies, ze budete mat sex si to urobit sam, kedze sama odmieta sex druhy krat. Potom by si mal vydrzat dlhsie. Ale osobne si myslim, ze sa tym aj tak nic nevyriesi, ze ju ten sex viac bavit nebude a ani ho nebude chciet castejsie. Ostava fakt sa len s tym zmierit.

WilliamTell

Nechcem ju vymenit. Viem, ze je vela zien na svete. Budem dufat, ze sa to zlepsi, i ked uz tomu prestavam verit. Budem sa snazit to uz neriesit. Skusim toho urologa, uvidim co mi povie, mozno potom sa to zlepsi. Ak nie, tak sa budem s tym musiet zmierit.

Agnes998

Wiliam ona nie je jedina zena na svete s ktorou si mozes rozumiet, urcite by si nasiel aj inu, hoci by si asi bol nejaky cas sam. Ale nechcem ta nahovarat na to, ze ju mas opustit, to sa musis rozhodnut sam. Pomoct by sa vam dalo, ale to by museli chciet obaja, teda aj ona a kedze ona to vytrvalo odmieta, tak tam nejaku nadej na zlepsenie nevidim. Ak s nou chces zostat, zrejme ti neostava ine, len zvyknut si na tento stav, ze sexujete casto jak dochodcovia a aj to niektori dochodcovia sexuju castejsie. Ked s nou chces riesit problemy vo vztahu a rozpravat o nich, to neznamena, ze na nu tlacis. Ale ona strcila hlavu do piesku a nechce nic riesit. Tazko zlepsis vas sexualny zivot, ked ti ani nepovie co ma rada a co mas robit, aby ju to viac bavilo. To, ze dlho nevydrzis ked spite 2-4x do mesiaca je normalne, ono by sa to zarucene zlepsilo keby ste to robili castejsie. Aj ked nie hned, ale keby si mal nejaky cas pravidelny sex, tak vydrzis dlhsie. Vidim to aj na mojom priatelovi, ked sme spolu zacali spavat bol hned hotovy, lebo predtym nejaky cas sex nemal a uz vobec nie pravidelny, po nejakom case sa to zlepsilo a uz ovela dlhsie vydrzi. Ale na to nestaci mat sex 3 dni po sebe, to musite sexovat naozaj pravidelne, u nas sa to zlepsilo asi po mesiaci skoro kazdodenneho sexu.