Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Samovoľne tvoriace sa modriny

Príspevok v téme: Samovoľne tvoriace sa modriny
simonellka

ahojte.Chcem sa vás opýtať čo sa deje pretože na tele sa mi samovoľne tvoria obrovské modriny ktoré sú veľmi bolestivé na dotyk aj bez dotyku.Už dlho mám choré običky vlastne mám už len jednu a tá mi už tiež nefunguje.Občas sa mi tvorili ked som dostala obličkový záchvat.lekari mi povedali že vraj sú to zreazeniny,lenže tie mi mizli a tieto sa zväčšuju.. boolí to mám jednu od panvy až po prsník,druhú od ukazováka po zápästie.. prosím poradte mi

Lenka 56

Dobrý večer mne sa robia modriny na nohách už dlhší čas niekedy ma začne svrbet nejaké miesto na nohe a za krátky čas sa mi tam objaví modrina niekedy z ničoho nič. mohli by ste mi poradiť čo to môže byť? Ďakujem

sny

Dobry den, chcel by som sa spytat ze co sa to so mnou deje ked samovolne chudnem. Nemam ziadne bolesti beriem len lieky na stitnu zlazu. Kazdy mesiac schudnem skoro kilo .Bol som aj na nejake vysetrenia krv moc a vzorky zo stitnej zlazy a vsetky boli dobre . Co by mi mohlo byt ? Prosim vas o radu. Dakujem

1Veronika

Som lekárka, takže viem o čom píšem. Sú všeobecne kontraindikované pri poruchách zrážanlivosti krvi, leukémii a pod..
Mnohí ľudia dajú na rady prírodných liečiteľov, šarlatánov, pokúšajú sa o samoliečbu a nakoniec to má fatálne následky.

RNG

Neviem o tom, ze by enzymy komplikovali akukolvek chorobu
Modriny su zrazena krv a to telo riesi enzymom plazminom, ktorehpo ked je malo, tak sa tvoria zrazeniny v celom tele
Samozrejme je dolezite si dat urobit rozbor krvi a zistit okrem ineho aj zrazanlivist/koagulacny faktor.
Ale to neznamenam, ze ma clovek prestat jest alebo brat potrebne potravinove doplnky.

1Veronika

Nie, nebrať nič hlavne kým sa nevie čo je za tým.
Enzýmy pri určitých ochoreniach dokážu skomplikovať stav.
V prvom rade treba ísť na kompletný KO.

RNG

Zrazeniny krvi nesposobuju len porazky a infarkty, ale mozu zablokovat pristup krvi do roznych organov, ktore takto zacinaju odumierat. Preto , najma pre Stredoeuropanov so zvysenou zrazanlivostou krvi je dolezite si riedit krv a rozbijat zrazeniny bezpecne fibrinolytickymi enzymami, ako nattokinaza, serrapeptaza a lumbrokinaza.
Modriny su z oslabenych a krehkych stien ciev, na to treba hodne vitaminu C, roznych antioxidantov, najma bioflavonoidov ako rutin hesperidin a najma diosmin, niekolko gramov denne.

ni-ka

tazko povedat co za tym je ked nevieme co presne uzivas ani ake mas ochorenie a na co sa liecis ani ake mas vlastne krvne vysledky...
moze to byt sposobene mnohymi pricinami od zilovej nedostatocnosti, liekmi, slabou cinnostou obliciek, nejakym inym ochorenim...

KajkaP

Koľko máš rokov?
Bolo by vhodné navštíviť obvodného lekára a spraviť kompletný rozbor krvi. Môže to mať viac príčin.
Neužívaš náhodou Anopyrin, Heparin, resp. Warfarin? Odkedy sa ti to tvorí?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Samovoľne tvoriace sa modriny - Fórum - ZDRAVIE.sk