Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krcne mandle - dlhodobo zväčšené, náhle zhoršenie

Príspevok v téme: Krcne mandle - dlhodobo zväčšené, náhle zhoršenie
Tom694

Dlhodobo mam zvacsenu krcnu mandlu, včera večer sa to zhoršilo ... Cez deň som jedol zmrzlinu a pil víno ... To som jedol už aj predtým takze neviem či zo mohlo spôsobiť to. Teraz mam v mandli stále nieco biele, striekam si stopangin, cítim sa ako keby som mal anginu, strašne nepríjemný pocit v hrdle, hrdlo však nieje zapálené. Nemám ani teplotu. Ale tabletky alebo pod. by som mal brať? Ak by som bol na Slovensku tak by som šiel k doktorovy ale niesom. Aby nestačilo mam aj písomne maturity takze doma ostať nemôžem. Viete o niečom co by mi mohlo pomôcť??

Tom694

Hej to viem, ani mne to asi nezaberie ... Do mandlí sa antibiotika veľmi nedostanú kedže tam prúdi malo krvi :// Doberiem ich, budem si na ne striekat antisepticky sprej a uvidím... Celkovo mi je tak ako keby som bol neviem ako chorý, všetko ma bolí... Dúfam že v utorok mi bude aspoň kúsok lepšie ... Ty máš tento problém už ako dlho??

Tom694

Už pre istotu beriem antibiotiká (Dalacin C). Bioparox by som vedel zohnať ale už beriem Dalacin takze asi nie. Teplota je okolo 37 stále :/ už v utorok mam 2 písomne ...

1Kinga

Ahoj,
ja som na tom úplne rovnako. Pokiaľ by si bol v SVK tak by som Ti vedela poradiť Bioparox, ale takto je to ťažké.
Neviem kde študuješ, ja študujem v Maďarsku na VŠ a podľa toho ako píšeš, že máš písomné maturitné tak sa to dá aj u Teba predpokladať, tak si skús zakúpiť Dorithricin čo sú pastilky, mne pomohli. Taktiež je fajn aj Fluimucil - čo rozpúšťa hlieny, čiže lieči zadnú nádchu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krcne mandle - dlhodobo zväčšené, náhle zhoršenie - Fórum - ZDRAVIE.sk