Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelka sa zacala predvadzat.... zacina mi liezt na nervy

Príspevok v téme: Priatelka sa zacala predvadzat.... zacina mi liezt na nervy
Lukasi

Zdravim, mam priatelku, pozname sa uz od strednej, nechodili sme vtedy spolu, ale po rokoch sme sa dali dokopy kedze cesty zivota opat spojili nase cesty. Obaja mame okolo 30, nebudem specifikovat aby ma niekto nespoznal. Ide oto ze ona uz na skole bola strasna paradnica ktora chcela byt stredobodom pozornosti. Vtedy vsak nemala az take sebavedomie ako teraz po rokoch. Pracuje v sfere zdravotnej. Nebudem tiez specifikovat. Nieje to podstatne napokon.
Idem k veci. Pred par rokmi sa odfarbila na blond a dala si predlzit vlasy. Ked vsak zistila, ze ma s tym uspech u muzov a zeny jej strasne zavidia, tak akoby jej stuplo sebavedomie dvakrat viac. Proste ona nieje hlupa, ved ma aj vysoku, ale to jej spravanie mi pride take hlupe. Proste kam ideme, ona sa potrebuje dat do poopredia, aby si ju kazdy vsimol. Zacne sa rehotat a nahlas smiat. Suchori si vlasy a zacne neprimerane gestikulovat. Najhorsie to je ked ideme niekam sa zabavit, do baru, na discu alebo nejake spoloc. posedenie. Zacala byt strasne namyslena a dolezita. Ona je krasna zena, je vysoka, stihla a s tymi vlasmi, ale ta jej hlupa povaha. Cim je starsia, tym je horsia. Vidim na nej ako sa zmenila. Cim vacsi uspech a odozvu ma u muzov, tym je viac horenos. Na FB si zacala davat fotky, ktore nafotila s nejakym kamosom, co foti modelky. Ona nieje modelka, ma urcite chybycky krasy na tvari a trosku problematicke zubky(farba, tvar), ale inak z dialky je to kraska. Aj ja som bol ohureny ako sa zmenila po rokoch a opeknela, ale ked tak zistujem, je to strasna maska a liska prefikana. Proste ako sa zacne podlizovat muzom. Uz sme aj hodili rec o tom, naco ona odvrkla, ze nech sa nestaram a ci ziarlim. No jasne, ze ziarlim, ved ju chcem mat len pre seba. Navyse ohovara kazdu babu okolo. Kazdu jednu zhadzuje aka je skareda a nemoderna a...Ja neviem co mam s nou robit. Uz rozmyslam o rozchode. Len chcem vediet co si o nej myslite, o tom jej spravani. Preco sa tak zmenila. Co si potrebuje dokazovat. Aj pocet priatelov na FB jej stupol, muzov mam na mysli. Ako sa mam ja citit, ked takto ocividne koketuje s kazdym. Stoji mi zato tato kraska. Vyjadrite sa prosim. NIesom nejaky extra ziarlivec, ale toto sa uz vazne neda vydrzat, ta jej namyslenost a dolezitost damy. Pritom sa niekedy ako dama vobec nesprava, lebo vie aj "pekne" vurgarne slova pouzivat. Zacina mi byt z nej na grc. Dik za vyjadrenia ludia. Rad si vas precitam.

Sejla

No to jej správanie očividne funguje a plní svoj účel u chlapov a najmä u teba - tak prečo ti to vadí? Veď preto ju vlastne chceš:D Ty sám si zrejme posadnutý mocou, chceš ovládať a si povrchný, preto ťa ona tak fascinuje, lebo si myslíš, akú má moc nad mužmi. Pritom podľa toho, ako si ju opísal, žiadny normálny muž by ju nechcel na trvalý vzťah.

mam nazor

Vy ste sa teda nasli dvaja :D
Ona zakoplexovana krava ktorej asi rodicia prilis v detstve davali najavo ze krasa je na prvom mieste a ze ona je najvacsia kraska pod slnkom a ty si ako tvrdis slaboch ktory nevie tym kravam odolavat. A ze preco zlatokopky vzdy maju uspech u muzov lebo existuju taki ako ty. Mna vobec taketo typy nepritahuju skor odpudzuju lebo hladamu zeny viac ako pekny vzhlad. Ak by si bol prezieravy typ muza vedel by si hned ze za tou najkrajsiou tvarickou zeny sa vacsinou skryva pekna vychcana mrcha. Asi ti je to sudene podlahnut vzdy takym typom.

Kotkodaka

Urcite sa nad tym zasmejes, ale tvoja priatelka trpi nejakym komplexom menejcennosti. Je nevyrovnana a mysli si o sebe, ze ked bude vyzerat prirodzene ako ostatne zeny jej veku, tak bude nezaujimava a nikto si ju nebude vsimat. Ma malo pozornosti bud od teba, od rodiny, alebo okolia, alebo aspon tym trpela v detstve a uz to nechce viac zazit, tak preto sa chova ako sliepka a zakazdym si potrebuje nasilu vybit pozornost... Hm, uz ma po tridsiatke a dieta je kde? Vacsinou zenam v tomto veku tikaju biologicke hodiny.. ja tiez mam po tridsiatke a mam maleho chlapceka, mna uz taketo pubertalne sprostosti ako koketovat s muzmi a vydobijat si pozornost tam, kde o to nestoja mam na haku, lebo mam lepsie veci v zivote na praci - svojho syna a milujuceho muza, rodinne zazemie... Ak sa jej spravanie nezmeni, tak si zasluzi tiez poriadnu lekciu. Dat jej v urcitej situacii najavo, ze skromenjsie dievca ma prednost pred nou - pani uzasnou...

danyy

Karolinka, ale veď čítaj pozorne. Ona ho kontaktovala a on keď videl ako sa zmenila, tak mu zpadol mozog o niečo nižšie a asi mu aj stvrdol :D
Si slaboch, dobre si sa ohodnotil.

karolinka122

"Radite mi, ze ju mam nechat tak nezhadzovat sa s nou, ALE VED TO ONA MA KONTAKTOVALA CEZ FB...." ja mam pocit, ze tu pise male decko a nie chlap. Komu niet rady, tomu niet pomoci, alebo aj blbost je dar bozi...

Lukasi

Radite mi, ze ju mam nechat tak nezhadzovat sa s nou, ale ved to ona ma kontaktovala na FB. Nasla si ma a poslal mi ziadost o priatelstvo. Ked som ju videl ako sa zmenila na krasavicu tak som nevahal. Na skole si ma nevsimala ani ja ju ked mam pravdu povedat. Bolo mi trochu divne, ze chce kotakt na mna, ale tak mna kontaktovalo viacero byvalych spoluziakov, takze potom som to bral ako normalne. Lenze nakoniec z toho boli maily a pozvania na drinka ci nejaku tu oslavu a posedenia az sme sa dali akosi dokopy. Az casom som zistil, ze tu hru o zaujem hra aj s viacerymi nielen so mnou. Ja by som to uz aj skoncil, ale ona stale dobiedza a otravuje a ja potom nevladzem odolavat. Som slaboch priznavam, som slabossky typ chlapa a zeny so mnou zametaju najme tie krasavice. Tak dajte radu ak sa jej nadobro zbavit ked sme z toho isteho mesta a nieje ako sa jej vyhnut. Ma na mna tel. cislo, ma ma na FB aj moj mail. Chodi to tych klubov a pubov ako ja. Pozna sa s mojimi kamosmi...
Co mam robit ked som sa s nou zaplietol a ona neda pokoj. Som zavislak na nej.

mam nazor

nie kazdemu zdravo sebavedomemu muzovi sa takyto typ zien paci. Niektorym ako mne staci jednoducha a nemusi byt ani vobec krasavica, prosto jednoducha baba s ktorou je zabava a da sa s nou pokecat o hocicom a ona sama ma svoje nazory a vie poradit. Spravnemu chlapovi nejde o krasu ale o nieco viac co je vnutri danej zeny. Krasa sa aj tak casom pominie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelka sa zacala predvadzat.... zacina mi liezt na nervy - Fórum - ZDRAVIE.sk