Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prve stretnutie s babou

Príspevok v téme: Prve stretnutie s babou
djqver

Pozval som jednu babu von a chcela ist von iba tak ako kamaráti a potreboval by som radu jak sa knej spravat aby to bolo tak kamaratsky,lebo je mi blbe ju chytiť ju za ruku ked chce iba ako kamarati potom som rozmyslal ze hned jak sa stretneme že ju chytim okolo pasa ale to mi tiež príde také akoby som sňou chodil tak chcem volako tak aby sa ani neurazila ani jej to nebolo nejake blbe.Rozmyslal som ze rpidem stretneme sa obijmeme sa a potom čo tak prosim nejake rady.ďakujem

DontWorry

Chce ist ako kamaratka tzn. chovaj sa k nej ako ku kamaratke. Ziadne dotyky za pas ani chytanie ruky, to su vsetko naznaky a signaly, ktore by mohla ale nemusela pochopit spravne. Normalne sa stretnite, letme objatie alebo staci usmev, mily pozdrav - bez dotyku. Chodte sa prejst, sadnut..rozpravajte sa..ak sa s nou rozpravas tak nemaj hlavne ruky vo vreckach a pri rozlucke detto to iste co pri zvitani. Nic nenasilne a hlavne bud prirodzeny, taky aky si. Ono tieto veci vzdy chodia spontanne a to citia obaja naraz a da sa to zistit z pohladu, usmevu, mimiky a gestikulacie...

Na zaver hoci jej podakuj za pekny den/vecer..odprevad ju domov ;)

CoreN

Chlapče, chlapče. V prvom rade, sa musíš správať úplne normálne, vždy buď sám sebou. Určite ju hneď na prvý krát nechyť za ruku ani za pás, načo to bude dobré. Choďte von, ak jej zaimponuješ v dobrom, tak sa bude chcieť stretnúť znova, pozvi ju niekam na kávu respektíve na rande, ale nič nenáhly, všetko príde postupne. Nič nieje hneď, nečakaj, že hneď na prvom takom stretnutí si ťa pustí k telu. Normálne sa stretnite objatie na privítanie, a potom sa normálne porozprávajte, o vašich záľubách atp. ak bude chcieť tak zájde aj do osobnejších záležitostí. Hlavne všetko pomaly, môže ti ísť aj rýchlo, ale ver mi nedopadne to dobre ak budeš veľmi tlačiť na pílu. Veľa šŤastia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prve stretnutie s babou - Fórum - ZDRAVIE.sk