Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testy na HIV

Agnes998

Krv ti odoberu bud v specializovanom centre, ale testy ti spravi aj tvoj lekar ked ho o to poziadas. V AIDS centre si to mozes dat spravit aj anonymne. Protilatky z krvi nikdy nezmiznu, ale zacnu sa tvorit az po nejakom case, po dvoch mesiacoch su vytvorene v 95% pripadoch, po troch mesiacoch v 99%. Odporucaju nechat sa testovat az 3 mesiace po rizikovom styku, predtym vysledok moze byt falosne negativny.

vrtak

a co si tiez spal s tou prostitutkou co ma HIV? Tak chlapi ked nieste schopni si najst babu na pravidelny sex tak to mate tazke a najma stresujuce furt mat strach ze ci nahodou nieco som nechytil.

Nick44

Dakujem za odpovede. Este by ma ale zaujimalo, ci druhe stadium (podobne chripke) naozaj trva 2-4 mesiace. To uz je velmi dlha doba a takto dlho chripka netrva, tak ako sa moze HIV zamenit s obycajnou chripkou?

philips

Nick, hemoglobin sa nachadza v erytrocytoch a tie sa dlhsim statim rozpadaju. Tu sa odoberie krv, necha sa zrazit (prirodzene alebo jej dopomozu) scentrifuguju a fu tekutinu, ktora im ostane nad krvnym kolacom odoberu a tu skumaju.

RNG

Test sa da robit aj doma, pre privatnost.
getstdtested.com
Bezne testy na protilatky su presne 3 az 6 mesiacov po infekcii, su aj rychle testy, menej presne 14 dni po infekcii.

Nick44

To ale nedava zmysel, lebo pri darovani krvi sa krv odobera normalne aj s hemoglobinom a pritom sa robia aj testy na HIV.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.