Parazity?

Príspevok v téme: Parazity?
velux

ako zistite ci mate parazity? dobrala som kuru dr.clarkovej a nic. som ale velmi chuda a aj ked vela jem nemozem pribrat. takisto mam velke brucho a niekedy citim pohyby v nom, po tom co som tu citala uz si namyslam ze mam pasomnicu, ale ten protokol mi nic nepomohol a v lekarni mi nic nedali. ako zistim ci a kde ich mam? dakujem za kazdu radu.

velux

dakujem. pozriem si to. zatial som nasla na jednej stranke protiparazitnu kuru ktora sa da objednat, len predtym ako to kupim by som sa chcela informovat ci s tym ma niekto skusenosti. jedna sa o tieto preparaty: albendazol 10mg/1kg
praziquantel 3 mg/1kg
ivermectin 0,2 až 0,33mg/1kg ( podľa potreby )

dakujem za kazdu radu. salamandra ozvem sa ;-)

salamandra

Ahoj,
zajdi si na specialne vysetrenie. Ja chodim do jedneho centra celostnej a bioregulacnej mediciny, kde vysetrenie za parazity stoji 15€. Daju ti tam aj presne nakombinovanie lieky na konkretne parazity, bakterie a podobne. Vsetko je na prirodnej baze, teda ziadne silne antibiotika. Nieco o tom je aj na stranke www.zdraviepodkontrolou.sk Mna po antiparazitnej kure dostali z alergie. Ak chces, napis mi na hekate1@azet.sk a dam ti cislo,kde sa mozes objednat.