Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pery v hroznom stave

Agnes998

Moze to byt ekzem, ja ho mam tiez na pere, hoci nie atopicky, ale kontaktny. Mam to z toho, ze som si dala pred viac nez dvoma rokmi permanentny mejkap na pery a moje telo na to reaguje alergicky. Mne pomahaju hlavne tabletky proti alergii, musim ich brat kazdy den aby som mala normalne pery. Ked uz sa zacnu vysusovat, treba to len mastit mastit niekolko krat denne, aj na noc. A vtedy tiez zacnem brat tabletky 2x denne, ked to prejde a vrati sa do normalneho stavu, zase sa vratim na 1x denne. Velmi dobry krem co mi na to pomaha je Relief cream, ale neviem ci sa u nas predava, ja som ho nikdy nevidela, objednavala som si ho z Anglicka, ale mozes ho skusit zohnat, mozno niekde maju. Ak nie ten, tak pomahaju aj ine kremy na pery, ale tento je dobry v tom, ze ked mam palenie a svrbenie na pere, hned to utlmi. Jo, a este ma napadlo, raz mi kozna predpisala kortikoidnu mast, to tiez na to vyborne pomohlo.

karolinka122

vyzera to na ten ekzem, popraskane suche pery vyzeraju inak...Nechodis ku koznej? Nieco by ti mohla poradit, pripadne pytaj v lekarni nejaky premastovaci krem na atopicky ekzem.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pery v hroznom stave - Fórum - ZDRAVIE.sk