Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém s dýchaním pri kosticových podprsenkách

Príspevok v téme: Problém s dýchaním pri kosticových podprsenkách
chaaira

Dobrý deň.

Mám 23 rokov, v minulosti som vážila (možno aj vďaka HAK) pekných 60 kg a tým pádom moje prsia mali veľkosť B. V posledných dvoch rokoch som pochudla (53 kg)a prsia mám Ačka. Ale hrudník mám stále široký ako som vždy mala.

Robí mi to problém pri výbere podprsenky. Totiž širší objem a košíčky A, resp. s kombináciou s kosticami.

Padnúce podprsenky (aj také čo boli vybraté za pomoci odborného personálu značkových predajní) mi spôsobujú tlak na hrudník - tie kosticové. A potom sa mi zle dýcha. Niekedy aj bolesť chrbta. Takže mi nezostáva iné len dať ich dole.

Riešim to tak, že už rok nenosím podprsenku (ani športovú lebo v tej nevidím pre mňa osobne význam, radšej si dám tielko), je mi to pohodlné, ale prídu príležitosti keď podprsenku treba.

Začala som sa obliekať elegantnejšie, a vyslovene sa mi zastesklo po podprsenke - jednoducho to vyzerá lepšie.

Takže teraz mám dilemu, je vlastne normálne, že mávam tieto problémy s dýchaním pri kosticových podrsenkách?

Poznáte nejaké triky ako si upraviť podrsenku, aby mi bola sadnúca, ale neblížila. Zvažovala som vybratie kostíc, ale bojím sa, že tak by podprda stratila tvar.

Som zmierená, že mám malé prsia, ale občas mi príde smutno, že si nemôžem ani občas obliecť peknú nešportovú podprsenku, v ktorej by som sa cítila sexy a pohodlne.

Ďakujem za každú radu, návrh, inšpiráciu.

emef

Nie nieje normalne ze mate problemy s dychanim pri kosticovych podprsenkach... Ak to aj tak je tak nejde o to ci ma kosticu ci nie ale o to ako moc vam stahuje hrudnik, skuste si kupit volnejsiu kosticovu podprsenku a porovnajde dýchanie

www.dennatlac.info

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém s dýchaním pri kosticových podprsenkách - Fórum - ZDRAVIE.sk