Od zajtra chudnem

Maoam

no ona chce dat dole 25 kg, co pri spravnej ceste, rezime, strave a pohybe je vec na dva roky a to musi fakt ficat
bez prekazok

ale je to nerealne, lebo si myslim, ze v skutocnosti keby sa dala na zdravu stravu a sport, by aj s 54-55 mohla vyzerat uplne fasacky, ak by pekne vybudovala svalstvo a stratila tuk (az na to percento, ktore zdrava zena aj potrebuje, inak nefunguje telo ako ma)

odpovedam

presne tak. cisla vahy su len fiktivne. ved uz sme sa o tom bavili v inej teme, aj baba, co ma 55 kil vie vyzerat omnoho chudsie ako ta, co ma 48 pri rovnakej vyske :-). Je to presne o tom pomere tuku a svalovej hmoty, pripadne este vody v tele. A hlavne to chce trpezlivost a nie vysledky po dvoch-troch tyzdnoch.

Maoam

P.S. ak to chces dat zdravou a prirodzenou cestou, hoci si myslim, ze 48kg je proste malo na tu vysku, nech si mysli kto co chce, bude to mat nasledky, takych 52 by bolo super a bola by si krasne stihlunka

a krasna by si bola aj s 54-55, bez debaty, ak to das zdravou formou, pohybom a upravou stravy a hlavne najdolezitejsie, musis si uvedomit, ze na to budes potrebovat aspon rok a pol

Maoam

ehm, neviem aky mas vek a neviem, akym sposobom si dosla k cielovemu zelanemu cislu...a takisto este jedna dolezita otazka: akou cestou si sa vystverala na tu cifru 73kg

to vsetko je velmi dolezite a najdolezitejsie je to, na co je stavane prirodzene tvoje telo, nie kazda zena je pri 164/48 zdrava a pekna, niektore vyzeraju ako chodiace kostry

ine vyzeraju pri tom pekne, vsetko zavisi od typu tela, konstrukcie, postavy, proste od fyziognomie, pomeru svalstva verzus tuku atd.

ak si typ zeny, ktora proste nie je stavana na 48kg na tvoju vysku, tak sa utrapis a bude to mat velmi neblahe nasledky na tvojom zdravi a to vsemozneho druhu

mna vzdy zarazi ten 'ciel', ktore si baby daju, ktory je casto totalne prehnany a nerealny a dokazu si ho udrzat doslova iba nasilim voci vlastnemu telu

odpovedam

presne tak, zacni zit zdravo a vitalne, a nie sa tu tyrat nejedenim. schudnes a potom co? zacnes jest opat nezdravo?