Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Puberta - koncatiny

Príspevok v téme: Puberta - koncatiny
soviet

Dobry den,

mam 17 rokov(v lete 18), 182cm, 79kg (pripominam ze niesom chudy, mam nejake to kilo navyse). doterajsi priebeh puberty: v 13 pubicke ochlpenie prve, 14-15 prve chlpy v podpazusi, 15 som zacal mutovat, akne mam tiez tak od 14-15. roku. penis mi meria cca 10-11cm v stoporenom stave, mam ochlpenie trochu na bruchu a pomaly zacina rast aj na hrudi, na tvari mi rastu chlpky pod nosom a bokombrady trosku (holim sa asi kazde 2 tyzdne). ospravedlnujem sa ked je to trosku vela informacii ale nechcem nic vynechat.

tu sa dostavame k problemu. koncatiny a ramena sa mi vobec nezmenili odkedy zacala puberta a celkovo vyzeram mladsie ako moji rovesnici. nosim topanky o velkosti 43-44. dovolim si povedat ze dlane, prsty a ruky celkovo mam mensie ako vacsina 13rocnych chalanov(nejde len o velkost ale aj vyzeraju mlado). vsetko toto nie su len moje dojmy ale mam to detailne odpozorovane kedze ma to trapi kazdy bozi den. tricka nosim Mko alebo Lko nieco medzitym kedze mam neskutocne uzke pubertou nedotknute ramena. pomaly sa mi spomaluje rast, od septembra 2012 do septembra 2013 som vyrastol cca 4cm zatial co predosle roky 8cm priemer. bojim sa ze mi chyba nejaky hormon alebo sa niekde stala chyba, mam podla vas navstivit endokrinologiu? chytam z toho velke depresie.

Este co sa tyka genov tak moj otec je nizsi mozno o 1-2cm, ale koncatiny ma o dost vacsie a jeho ruky by som radil skor k tym vacsim (da sa povedat ze keby ste porovnali moje a jeho ruky budu velmi podobne len moje by boli o dost mensie).

dakujem kazdemu kto to docital do konca, prosim o pomoc neviem co mam robit.

philips

Verrum, nepredpokladám, že to má priamy vplyv, ale verím, že cvičenie by mu pomohlo na zhrubnutie končatín - aj tie svaly zaberú dosť.

soviet

Otec meria 180cm +-2cm.

neviem naco cakat kym budem mat 18 radsej nech tam idem cim skor, ked mi nieco chyba nech sa mi to doda kym je neskoro a ked taky mam byt dokonca zivota ta budis aspon viem ze je vsetko v poriadku.

Ivka 1

Tvoj otec mal akú výšku ? Prípadne sa porozprávaj s mamou o starých otcoch z jednej aj z druhej strany.Žijú ešte ? Neporovnávaj sa s nevlastnými bratmi. Genetika tu zohráva dôležitú úlohu .

Verrum

phillips a ty si myslíš že to má z toho, že necvičí? si robíš srandu nie?.... ani ťažko zaleži na tom či svičím či nie, to t akurat pomôže k tomu ako vyzeráš... a rylovanie v zahrade alebo nosenie tažkych veci ty určite nepomôže aby si mal "veľké" dlane... ak ty puberta skončila, tak ti to tak ostane alebo aj nie. poznám aj iných, ktorí merali aj 2m pričom mali skoro menšie dlane ako ja, a to som baba :D chcem tym len povedat ze sa ty vsetko napraví, tak kriste nestresuj -_- ak ty to tak strašne vadí, chod k tomu doktorovi (až po 18-stke)

soviet

cca 160cm, ruky ma podobnej velkosti ako ja momentalne mozno este vacsie.

mam aj dvoch nevlastnych bratov z ocovej strany, jeden ma cez 2 metre a druhy 1,95m. obaja su uz dospeli 30tnici a chlapi jak hora. je mi jasne ze ich vysku uz nedosiahnem ale este aspon tych 6cm by som chcel dat nech sa nemusim hanbit pri nich stat.

jedine riesenie asi zajst na endokrinologiu...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Puberta - koncatiny - Fórum - ZDRAVIE.sk