Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panická porucha alebo niečo iné?

Príspevok v téme: Panická porucha alebo niečo iné?
1KačenaG

Dobrý deň,
mám 35 rokov a posledných pár týždňov dosť nešpecifické zdravotné problémy.
V noci mi nič nie je, prespím celú noc, ale cez deň mám tých zdravotných problémov viac a už naozaj neviem čo s nimi.
Počas dňa občas pociťujem neurčitý tlak na hrudníku, ktorý netrvá celý deň. Občas cítim búšenie srdca a niekedy mám zvýšený tep na 90. Niekedy mám pocit akoby som sa nevedela zhlboka nadýchnuť. Okrem toho mám dosť zahlienené hrdlo, čo cítim hlavne pri prehĺtaní.
Niekedy sa zadýcham aj ak vyjdem na 1. poschodie, inokedy som celkom o.k. Inak ma nič nebolí až občas na chrbticu kde mám dosť stuhnuté uzlíky.
Obvodný lekár mi predpísal Magne B6 a mám prísť o mesiac ak sa to nezlepší a potom ma vypíše na odborné vyšetrenia.
Mám strach čo to môže byť, prosím poraďte mi.
Pracujem ako účtovníčka, takže celý deň sedím.

Loba

Mozno sa skus zamysliet nad tym, co moze tieto fyzicke prejavy sposobovat.
Coho sa bojis, ci nie si v strese atd. Pricin moze byt mnoho.

karolinka122

su to len navaly uzkosti. panicka porucha - zachvat paniky je ovela ovela horsie stadium uzkosti ako mas ty.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panická porucha alebo niečo iné? - Fórum - ZDRAVIE.sk