Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Už ma raz odmietol, môže zmeniť časom názor?

Príspevok v téme: Už ma raz odmietol, môže zmeniť časom názor?
moma1

ahojte, chcela by som si vypočuť váš názor na moju situáciu. Cca pred rokom a pol som sa tak bližšie spoznala s kamarátom, ktorého som dovtedy mala len za známeho. Začali sme si často písať, prípadne keď sme sa niekde stretli tak sme vždy pokecali. Asi tak po pár mesiacoch sme sa začali občas za*ebavať, začalo to v piatky v alkoholovom opare, no potom aj za triezveho stavu. Ja som to neskôr začala brať trochu vážnejšie, písala som mu aj smsky že mi chýba a blá blá. Raz mi odpísal, že on asi necíti to čo ja, že to v ňom neni aj keď som krásna a super si rozumieme...proste klišé. Od tej chvíle už neboli žiadne techtle-mechtle medzi nami, no stále sme si písali, rozprávali sa a ja som sa tvárila, že som v poho, aj keď som ho podvedome stále chcela. Teraz, po roku a pol (kedy mám pocit že si rozumieme ešte viac a chodievame občas spolu cez víkendy aj na výlety, do kaviarne a pod.) sme opäť skĺzli do radovániek. Možno to vyznie čudne, no tentokrát je to iné..zdá sa mi akoby chcel aj niečo vážnejšie, a že sa o mňa tak viac zaujíma,predtým sa ma ani nepýtal ako som sa mala cez deň a teraz je už viac taký zvedavý a keď som online tak mi hneď píše..Čo sa týka mojich vyznávačských smsiek, tak tie už nepíšem. Zaujíma ma, či máte niekto skúsenosť, že by niekto, kto vás kedysi nechcel a odmietal vás čo sa týka vzťahu, zmenil časom názor a chcel vás.

Pomoczapomoc

Ahoj,
U mužov je bohužiaľ vo väčšine prípadov známe že ich priťahuje viac ked ich ženy odmietajú. Preto po chvíli pribehol sám. Nieje na tom nič zlé a ked na nom vidíš viac plusov ako záporov, nieje dôvod nedať mu druhú šancu. Nebol možno na vzťah pripravený a teraz zmenil názor. Nespadni do toho príliš ale prežívajte spolu čo najviac času, daj tomu čas a určite prežijete spolu krásny vzťah. Prajem ti veľa šťastia.

redka

nas sa nepytaj, pytaj sa jeho... lebo vacsi zaujem moze prejavovat aj preto, ze zistil, ze si potom dostupnejsia... za mozno trosku zahrany zaujem dostane co chce...

keysha777

Ahoj taktiež mám takého “kamoša“,stretávame sa spolu za účelom aby sme sa spolu vyspali, lenže bol to moj bývali priateľ ,nestretávali sme sa skoro pol roka, no zrazu sme si navhrli že sa budeme stretávať pod touto zámienkou, no už začínam pri ňom pocitovať niečo silnejšie čo ma k nemu viac a viac ťahá, ked sa spolu milujeme alebo rozprávame stále sa ma spýta či k niekomu este niečo cítim,odpoviem mu a ty? Vždy mi povie lúbim ťa atd,už sa ma aj spýtal či chcem byť jeho officiálna frajerka znova povedala som nie takto je to lepšie..Vieš čo sprav,neprejavuj mu svoje city nech si nemyslí že ťa má kedy chce a že si do neho totálne zbláznená ,on sám sa ti bude prosikať a ak stále chce stebou niečo mať tak tam musí niečo byť,ak ho máš naozaj rada a ide viac ako len o ten sex tak počkaj ako sa to bude vyvíjať dalej ,prajem vela štaštia:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.