Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoky tlak a nič nepomaha

Príspevok v téme: Vysoky tlak a nič nepomaha
zdenkalenka

prosim vas vedeli by ste mi poradit niečo na vysoky tlak mam 30 rokov a trapi ma od prveho porodu cca5 rokov.Neviem si s tym rady vobec ? Uživala som rozne doplnky ale nič nepomaha.Uživam aj lieky. Tlak je ako tak ok ,ale niekedy vyskakuje 160/100 a vadi mi to velmi.štitnu žlazu mam sledovanu ale momentalne je tam normofunkcia.Vobec neviem čo by mohla byt pričina.Nemam nadvahu a pomerne zdravo sa stravujem a aj dost tekutin pijem .Dakujem

EMILKA

Dobrý deň,posledné dva týždne ma trápi velmi vysoký tlak(214/120/.EKG mám v poriadku.Môj lekár mi zmenil lieky-Amlessa+Indapamid ratiopharm.Po troch dňoch užívania mám tlak 190/114.Čo mi poradíte,čo mám s tý robit ?

RNG

Nuz ried si krv bezpecne nattokinazou alebo serrapeptazou, nie chemikaliami ako warfarin, rozsiruj cievy hlohom/Hawthorne (ACE efekt), cisti cievy lecitinom, ber mineraly ako draslik a horcik, pripadne aj vapnik, lebo to co popisujes moze byt aj zachvat tetanie.
Naviac v tom veku mozes mat aj zle hospodarenie s mineralmi, co zeny po prechode casto mavaju, odporucam brat yam a tiez samozrejme vitaminy D-3 a K-2, ktore podporuju absorbciu mineralov. Ked to neadresujes, smerujes k osteoporoze

kimika

Dobry den, prosim o radu. Mam 61 rokov, opakovane som mala fibrilaciu predsieni, uzivam Rythmonorm a Warfarin. V intervaloch niekolkych mesiacov mi vyskoci tlak na hodnotu vyse 200/100. Po niekolkych hodinach,ale po uziti magnezia, Tritace naposledy po 50 mg. Tensiominu sa tlak stabilizuje a zostava stabilny aj niekolko mesiacov. Pravidelne navstevujem kardiológa, ale ked sa ho pytam na dovod, povie, ze nevie pricinu, pretoze ich moze byt vela.Stav je velmi neprijemny, nikdy neviem, kedy tlak vyskoci , tlakomer nemam vzdy poruke a najma bojim sa nasledkov.Myslim, ze aj dnes mam vysoky tlak, ale tlakomer nemam som sama v praci a uvidim ako sa to vyvrbi. Dakujem

Ivka 1

Zdenka ospravedlnujem sa, nespravne som uviedla svoju mailovu adresu. Spravne to malo byt : siveta@orangemail.sk. Napisem Vam na Vas mail :)

zdenkalenka

Ivka prepačte vobec mi nejde odoslat vam ten mail,pride mi ako neexistujuci :( dam vam moj a pošlite mi tam nejake info. bertinka.g@gmail.com

Ivka 1

Zdenkalenka ak budete chcieť, ozvite sa mi na mail. Viem,že sa Vám dá určite pomocť, potrebujem viac informácii. Máme poradný zbor lekárov prírodnej medicíny, pomohli aj môjmu ockovi znížiť vysoký tlak. Môžeme sa teda poradiť , ak teda stojíte naozaj o pomoc.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoky tlak a nič nepomaha - Fórum - ZDRAVIE.sk