Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skvrna od bielidla, co s nou?

Príspevok v téme: Skvrna od bielidla, co s nou?
badDay

Dobry, stala sa mi mensia nehoda, bola som u kolegyni na navsteve a pocas rozhovoru ona otvarala bielidlo,chystala sa totiz dat si vybielit svoje tricka, bielidlo je slo tazko otvorit. Ked sa jej to konecne podarilo tak z flasi vyspliechlo cast bielidla na moju bluzku. Ja som si to vsak nevsimla az ked sme pili kavu tak si ona vsimla ze mam nieco biele na bluzke a potom nam doslo ze to od bielidla podla pachu za chlorom. Sla som ju rychlo splachnut vodou ale uz bolo samozrejme neskoro lebo bielidlo uz zaucinkovalo. Takze vysledok moja bluzka s bielou skvrnou a ja neviem co teraz. Je to pekna bluzka, taka jednoducha ale s peknym strihom. Nechcem ju vyhodit, mam ju len od minuleho leta a stala 20 eur. Co mam urobit aby som nejako tu bielu stopu zakryla? Bluzka je v zaklade biela s ruzovo-cervenymi pasikmi po celom obvode. A ten flak je v oblasti pod pravym prsnikom. Takze ho dost vidiet. Kolegyna mi poradila, ze mam dat celu bluzku do bielidla a bude biela ale ja nechcem mat bielu, take mam uz dve a tato je konecne ina. Nemate nejake rady, nieco nasit alebo ako nato? Prosim o akekolvek rozumne rady.
Dakujem.

badDay

Karolinka preco sa rozculujes? Pytam sa ci mi nebude niekto vediet poradit a co je natom? Cakala som ze tu bude niekto mat s tym skusenost.

karolinka122

vies co, tak co chces vlastne vediet ze co ti tu poradime ?? my sme ti tu bluzu nefrkli, ani bluzku nevideli, mame len chaby popis, neviem, uz to z nej nezmizne, neviem, ake moznosti ma tvoja najblizsia galanteria a aka je tvoja kreativita, kreativita vonovatej kamosky , pripadne kreativita predavacky tam. Ale najlepsie bude, ked das tuto tej kamoske a kupis si novu, urcite maju aj krajsie ako s cervenoruzovymi pasikmi....

badDay

Iba Katka dakujem a myslis, ze to nebude posobit divne, ze nasivka bude pod poprsim?
Bielidlo namiesto toho, aby si poradil, tak mi nasadzujes chrobaka do hlavy, ze mi chce zle. Sme dobre kolegyne a ja som prisla neohlasene na navstevu, takze ona to robila za behu.

bielidlo

ved hej, pomoct, vy zeny viete byt velmi dobre herecky :) To len hrala zlato, len to hrala a ofrkala ti ju lebo sa jej asi tiez velmi pacila. Ked ju ona nemoze mat, tak ani ty ju mat nebudes. Nechapem preco otvara bielidlo ked si k nej prisla prave na navstevu.

Iba Katka

V prípade že je to nejaká značková blúzka, môžeš odpárať/odstrihnúť z golieru štítok a našiť ho na to miesto nejak aby to vyzeralo dobre... Prípadne môžeš niekde v galanterke pohľadať nejakú peknú drobnú nášivku, niekčo čo nebude kričať... vieš ako majú značkové veci ako lacoste toho malého krokodíla alebo take niečo podobne decentné

badDay

Karolinka122 lenze tam ide o pasiky. To jedine s gelovym perom a pravitkom :D Ale trafit sa do tej farby, aj tak by to bolo poznat a pri prani by sa to asi rozmazalo.
Inak, nikto nic? Ziadne napady?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skvrna od bielidla, co s nou? - Fórum - ZDRAVIE.sk