Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strach zo psychiatra

Príspevok v téme: Strach zo psychiatra
Zuzik57

Ahojte, chcem sa s vami poradiť o mojom probleme. Momentálne sa nachádzam na takej križovatke živote a neviem čo mám robiť. nedokážem nájsť východisko z mojej situacie a mám aj problémy s jedením , kedže mám stále stiahnutý žaludok a neda sa mi jesť.

Ide o to, že som sa rozhodla navstivit nejakeho odbornika. chcela som najskôr psychologa, ale vsetci v mojom okoli kam som sa dovolala, bud neberu vôbec alebo až o mesiac-dva a to je pre mna strasne dlho. tak som obvolala psychiatricke ambulancie a objednana som na zajtra. Mám len 21, zatial som na takomto vysetreni nikdy nebola, neviem či to zvladnem, začínam teraz rozmyslať že tam ani nejdem, hanbim sa. Mám strach že niekoho znameho stretnem a budu si myslieť že som chora.

a ani si neviem predstaviť že o svojom probleme budem hovoriť nahlas....poradte mi prosim či tam mam isť alebo nejake skusenosti či vam to pomohlo...

som už zufala...

Zuzik57

karolinka ja by som aj napisala, ale je to naozaj velmi sukromne...a taka vec ktoru by nik nechcel zaziť...nechcem ani aby ma nahodou niekto spoznal tu na fore....zajtra tam kazdopadne asi pojdem a uvidim...dakujem ti velmi, aj vam ostatnym...dakujem aj za ten film..

zewa

Este mi napadlo, skus napisat na ipcko.sk. Mozes si to vopred skusit, ake to je pisat o svojom probleme, mozno si skusit sformulovat, co ta vlastne trapi. Verim, ze ti s tym pomozu. Je to anonymne.

karolinka122

Tak tam zajtra chod, nic zato nedas, uvidis. Skoda, ze nemas chut napisat viac o tom probleme zdravotnom, mozno by ti tu ludia vedeli pomoct, ked lekari nie, preto sem chodi tolko vela ludi na porady... ak budes mat cas a chut, skus si pozriet tento film, mne ho odporucila kedysi jedna dobra psychologicka, ze si to mam pustat dokola..
www.youtube.com

Zuzik57

skusim sa teda prekonať a zajtra tam isť...uvidim ako to dopadne..

karolinka, dakujem ti za povzbudive slova...velmi mi to pomohlo...ono môj problem ani nie je velmi psychicky, skôr zdravotny a z toho potom pramenia tie moje hrozne pocity....

zewa, vdaka za kontakt...ale mam stale nejaky blok o tom pisať..nehnevaj sa...

karolinka122

Zuzik naozaj najdi dobreho psychologa, aj ked bude neviem ako daleko a bude to aj nieco stat /u sukromnych/. Aj psychiatri vravia, ze lieky su len mala barlicka, aby sa emocie otupili a psychicka bolest bola o nieco znesitelnejsia. Musis to dostat z vnutra, psycholog ma vypocut, nakopnut cloveka do zivota a vysvetlit mu, ze ten problem nie je neriesitelny a nie taky obrovsky ako si to casto trpiaci priserne zvelici a trpi. Nikto ti nemoze ublizit viac ako ty sama, tym ze si to zacnej coraz viac pripustat a zamestnavat mysel negativitou, neviem co sa ti stalo, ale toto si zapamataj,problem je taky velky, ako silno si to pripustis k telu a toto sa treba naucit zvladat. Citaj vela knih mudrych, sportuj a mysli nato, ako ziju ini ludia na svete, co vsetko musia prekonavat, mozno si kup psika, macicku a uvedom si , ze to raz prejde celkom urcite a bude fajn, ver tomu a stale si to opakuj !!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.