Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne

Príspevok v téme: Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne
sportovec27

Zdraivm všetkych mam 21 rokov priatelka mala mat o 5 mesiacov 18. O 4 dni sme mali mat krasne 2 roky spolu.
Ona mi oznamila zo dna na den že ma nemiluje že miluje ineho že lutuje že ma spoznala :( Dal som jej všetko čo som mohol chodil som na vysoku školu ale kvoli nej som prestupil z BA bližšie k nej lebo sme sa potrebovali. Potom som chodil na inu vyšku opät som ju nedokončil pretože som chodil za nou kedy si zmyslela :(Dal som jej všetko co som mal žil som len pre nu:( sral som aj na kamaratov len aby som bol pri nej :( Trapim sa preto velmi a ona je aj tak odmerana viem však že ma miluje aj ked sa hra na doležitu ma srdce a aj dušu :( Planovali sme spolu všetko :( ešte pred 2 dnami mi povedala že je štastna že ma ma :(( Ja neviem fakt co robit ludia pomožte mi poradte :( Ja počuvam svoje srdce a to mi radi bojuj ale čim viac sa snažim tim viac sa mi zda že sa mi oddialuje :(

Loba

TAK TI TREBA!
V dobrom.
Zapamtaj si co sa ti stalo, a uz to nerob. Nerob nic kvoli niekomu. Rob to kvoli sebe. Bud zodpovedny sam za seba. Robit nieco kvoli inej osobe a potom jej hovorit, ze ved ja som to robil kvoli tebe a ty teraz si takato...to sa ti zda v poriadku?
Preber zodpovednost za svoje rozhodnutia a prestan zvalovat vinu na inych. Ked to nehces, tak to nerob. Ked ti to robi zle, tak to nerob/zmen to. Naco sa lutujes? Comu tym pomozes?
Najvacsia hlupost je mysliet si, ze mozes byt spokojny, len ked nieco (niekoho) mas. Potom to tak dopadne.
Ty ju nemas naozaj rad. Ty si na nej zavisly.

doubledog

tak to dopadne vzdy, ked sa jeden vo vztahu obetuje a robi vsetko pre toho druheho.
ved zas je to logicke
preco by ona mala mat vztah s niekym, kto neni sam sebou?

DontWorry

Sportovec, raz si sa spiekol v zivote musel. Kazdy si najprv prechadza nejakymi nevydarenymi vztahmi, cest svetlym vynimkam. Ako zena ti môzem povedat, ze mnoho inych zien sa zial takto chova. Lenze ta "tvoja" mala mat len 18 - stale je to len dievca co dospieva, hadzu s nou hormony, sama nevie co chce. Ono to nie je take strasne ako sa na prvy pohlad zda. Prestan plakat a nariekat a vzchop sa, to je jedine riesenie ako sa cez to dostat. 2 roky su 2 roky, ale nie je to koniec sveta. Za chvilu sa budes na to pozerat inak, vstupi ti do zivota ina zena, mozno starsia, mozno vyspelejsia. Chod s kamosmi alebo s niekym na pivo, poriadne sa zabav a venuj sa cinnostiam, ktore su pre teba dôlezite a ju vypusti. Garantujem ti, ze to zaberie - preslo si tym xy ludi.

A do buducna mensia rada - nikdy neobetuj kvôli zene a vztahu skolu, pracu a nieco co ta ma v buducnosti zivit. Lebo potom takto trpko zaplaces. Nakoniec zistis, ze nemas ani jedno ani druhe. Bud kus sebec a mysli aj na seba, to je prva vec co zmen a z ktorej sa mas poucit. A tvoji kamarati detto. Rodina a kamarati tu budu vzdy zatial co vychcana zenska vie s tebou pekne vydzubat. Pokial to nebude vztah a zena, ktoru si uz ides brat a spolu byvate a vsetky tie vaznejsie veci ako len drzanie za ruky a chodenie do kina - neber ohlad len na nu. Presne tento typ zien maju chlapov v pazuroch, lebo to zneuzivaju, lebo vedia, ze ak pisknu tak chlap priskoci. Ukaz ze si aj samostatna bytost a bude si ta viac vazit

sportovec27

:D šak si myslim :D :D ale ne ta šak skusim sa jej neozvat možno len potrebuje čas je to predsa len žena a te su nevyspytatelne .. a to my nikdy nepochopime hlavne nech je štastna .

sportovec27

:D šak si myslim :D :D ale ne ta šak skusim sa jej neozvat možno len potrebuje čas je to predsa len žena a te su nevyspytatelne .. a to my nikdy nepochopime hlavne nech je štastna .

sportovec27

Nie nie ja nepotrebujem tabletky ani nic podobne a psychiatra určite ne to že ja verim a ty možno nie ma nikdy neodradi od Boha on mi pomože a o par dni budem štastny

Prezyvka55

sportovec27 mal by si sa dat dokopy ... imaginarny kamarati ti s problemamy nepomozu, v zivote treba uprednostnovat realnych ludi pred imaginarnymi bytostami, mozno psychiater by na to mohol nasadit nejaku liecbu pokial tento tvoj stav a centrizmus na imaginarne osoby pretrvava a tazko zasahuje do tvojho zivota.

sportovec27

Myslim že nie Boh je na prvom mieste teda bol u mna :( ale potom som ho prestal primat ani som sa nemodlil ani nic a to bola chyba . Boh mi pomože to prekonat ale neviem preco to dopustil :( Ale viem že nam na len tolko kolko vie že zvladneme :(

Prezyvka55

S tym kostolom si dobre spravil, tam sa nic dobreho nedozvies. Ostatne veci naprav. Hlavne rodina vzdy na 1 mieste. Pamataj.