Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne

Príspevok v téme: Priatelka ma vraj podviedla po 2 rokoch som na dne
sportovec27

Zdraivm všetkych mam 21 rokov priatelka mala mat o 5 mesiacov 18. O 4 dni sme mali mat krasne 2 roky spolu.
Ona mi oznamila zo dna na den že ma nemiluje že miluje ineho že lutuje že ma spoznala :( Dal som jej všetko čo som mohol chodil som na vysoku školu ale kvoli nej som prestupil z BA bližšie k nej lebo sme sa potrebovali. Potom som chodil na inu vyšku opät som ju nedokončil pretože som chodil za nou kedy si zmyslela :(Dal som jej všetko co som mal žil som len pre nu:( sral som aj na kamaratov len aby som bol pri nej :( Trapim sa preto velmi a ona je aj tak odmerana viem však že ma miluje aj ked sa hra na doležitu ma srdce a aj dušu :( Planovali sme spolu všetko :( ešte pred 2 dnami mi povedala že je štastna že ma ma :(( Ja neviem fakt co robit ludia pomožte mi poradte :( Ja počuvam svoje srdce a to mi radi bojuj ale čim viac sa snažim tim viac sa mi zda že sa mi oddialuje :(

odpovedaaam

gratulujem ti..presiel si si tym cim si mal...teraz sa mozes posunut dalej...chvilu to bude boliet a potom sa nad tym len zasmejes ked ti ona bude pisat ako ta chce spet uz sa nad tym len budes smiat a nepohne to s tebou... ber to tak ze zas si o nieco mudrejsi a o nieco viac pripraveny na zivot...

sportovec27

Nechcem ju z nicoho obvinovat ale teraz prakticky nemam nic :( Mal som aj ine problemy aj rodinne a aj so školou aj sam so sebou na nic som nemyslel len na nu proste stale ona na prvom mieste prestal som chodit aj do kostola o spovediach ani nehovorim začal som byt drzy k rodine odmerany a myslel len na to ked jej trebal os niečim pomost :(nepočuval som rady inych len svoje :( a jej slova " milujem ta a navždy spolu" to bolo to co ma vždy dokazalo ukludnit :( Verim že nie som sam kto tym prechadza ale bol to moj prvy važny vztah :( a ja som dal do neho všetko co som mohol :(

Prezyvka55

Omg bud chlap tak ako ti hovoria, btw si spravil velku chybu ze si prenu robil vsetko co mala na ociach + si sa na nu velmi naviazal.

karolinka122

naozaj neprezivas nic neobvykle, ako som pisala, tymto si presiel kazdy clovek a niektori aj viackrat, boli to vzdy a vzdy si myslis, v kazdom naozajstnom vztahu, ze je to navzdy a po rozchode, ze toto je koniec, zrutil sa mi zivot...co prezivas je iplne prirodzene, par krat sa opijes s kamosmi a bude lepsie...pozri si toto cele, ako to prebieha, nabuduce, ked sa ti to znova stane uz budes vediet:D

www.partnerske-vztahy.eu

odpovedaaam

priatelka mala mat o 5 mesiacov 18.... to hovori za vsetko..aj ked zeny dospievaju skor ako muzi v 17 rokoch este nemoze byt pripravena na rodinny zivot..planovali ste si bla bla..to si planuje kazdy kto je velmi zamilovany..nuz este stale je v puberte,este nevie presne co chce a co nie... minimalne do 22r. nieje este osobnostne vyzreta.... a ty tiez nemas tak vela aby si plakal nad nejakou pubertiackou...a evidentne si to prehanal s tym zaliecanim. podla mna si prejdes este tak asppn dvoma vztahmi kym "najdes" ti pravu.... hlavu hore! si chlap! maj svoju hrdost!

sportovec27

Ale moj život bez nej normalne stratil zmysel :( určite to poznate ked ste všetko orientovali len na jednu osobu :( ak ma nemiluje co tvrdi že už miluje ineho :( preco potom nemože so mou mat rozhovor medzi 4 očami ? co jej v tom potom brani ked som jej nijako neubližil ? :( stal som pri nej ked skoro umierala :( nelutujem to ani nikdy nebudem ale preco sa jej potom tak vnucujem preco ju stale milujem aj ked mi tak ubližila :(:( preco o nu stale bojujem poj..ane srdce :(

karolinka122

sportovec, toto si prezil naozaj skoro kazdy... 90% zien odkopne svojho frajera, az ked je si na 100% ista, ze jej to vyjde s jej novym objavom. Dovtedy neda na sebe nic znat a udrzovala si u teba zadne dvierka - ak by to nahodou nevyslo. Ver tomu, ze je to tak, neznasam taketo chovanie na zenach, sama som to nikdy neurobila, ale okolo mna sa to deje bezne. Neboj, si mlady, preboli to , do troch mesiacov bude dobre, hlavne nesed doma, chod medzi ludi a nevyhladavaj ju, nie si pre nu dost dobry uz , tak sa neponizuj este viac..

winki

Pane bože.... áno každý dáme milovanej osobe všetko na svete, ale len pokiaľ sa mi to aj vracia, keď z druhej strany cítim za tú snahu opätovanú lásku. A ju to netrápi, ona sa len pekne rehoce, aký si slaboch a ako ťa pekne položila na lopatky. Fňukaním a prosením ju nikdy naspäť nezískaš.

sportovec27

Ale ktory z vas by nedal tej ktoru miluje co jej vidi na ociach ? :( Ja verim že sa preeto trapi aj ona boli ju to určite prečo sa potom hra na odmeranu :(:(

winki

Vieš prečo ti to urobila? Lebo si pre ňu len obyčajná hračka na špágate s ktorou mohla manipulovať a pohrávať sa. Dal si jej všetko a ju to prestalo baviť. Už sa dohrala. Keď chceš ženu správaj sa ako chlap a nie ako decko.