Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrazky na chrbte

lilly123456

ahoj, no mozno ti trochu poradim, mala som test isty problem v 15 tich, teraz mam 20 a stale v podstate trva, no len v minimalnom mnozstve-sem tam sa nieco na chrbte objavi, no celkovo mam problem s pokozkou.. .) v prvom rade neviem aky az velky je tvoj problem, mala by si usudit, ci ist pozriet koznu lekarku alebo nie.. urcite sa nehanbi, prisiel jej tam uz aj niekto, kto bol na tom horsie, oni tam ordinuju na to, aby tebe pomohli a aby si sa citila lepsie... ona ti vie aj predpisat veci z lekarne na silnejsie akne, ak by bolo treba.. :) v prvom rade by si mala dbat na hygienu, co je ale asi bezne... ja som si volakedy vyrazky snazila zakryt krycimi kremami, ale bolo to len na skodu, teraz sa nemalujem, aj tebe radim malovat sa minimalne, je to ovela, ovela lepsie, tiez- skusala som milion kozmetickych pripravkov na akne, ale kazdy mi podrazdil plet, a tak doteraz si plet a oblasti vyrazok cistim plet. vodou od biodermy, nepouzivam nic ine :) tiez velmi pomaha slnko, v lete, a nemusis sa ani opalovat, ale ak pojdes kamkolvek, daj si aspon nejake tielko, nech ti na chrbat pekne svieti slnko, alebo sa niekde v sukromi opaluj..momentalne je to v kosiciach nemozne, ale zachvilu ma byt dobre pocasie :D ja som sa volakedy strasne hanbila za to, bala som sa dat si tielko, ale ty nerob tuto chybu a snaz sa byt na slnku co najviac... :) -to ale nehovorim, aby si sa nedajboze spalila... :) hlavne sa neboj, ked sa budes o svoju plet starat a urobis co pojde, bude to lepsie a lepsie :) tiez skus robit nejaky aktivny sport, pri ktorom sa vypotis... to je tiez super :) a budes sa citit aj krajsia, a tie vyrazky ta nebudu az tak stvat.. :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyrazky na chrbte - Fórum - ZDRAVIE.sk