Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mydlo z farmy - skúsenosti

Príspevok v téme: Mydlo z farmy - skúsenosti
actafool111

Ahojte, chcela by som sa spýtať či
mate niekto s týmito mydlami nejaké skúsenosti. Sú to ručne robené mydla, zo Slovenska, z kozieho mlieka a ževraj maju skvelé účinky na pleť, pokožku.

Skôr by ma zaujímalo, či ich používate na pleť.
(mam nedokonau pleť so sklonom k akné)

Ďakujem krasne.

mydlo

0vecka, keby si mal/a osobnu skusenost s cisto prirodnymi mydlami tak by si nieco ine vravela. Ale zas sa prejavila Slovac. Vsetko ohundrat a nic nevediet/ neskusit. Pouzivam spominane africke mydlo a spokojna. Okrem toho ze ho pouzivam na plet rano, sprchovanie, umyvanie vlasov a ruk, plus by si sa cudoval/a aky zazrak je to na oholenu pokozku (nemam napr ziadne cervene bodky na nohach po epilatory) a ma dalsiu super schopnost a to ze vyborne odlicuje! takze nepotrebujem na seba kydat kopu chemickej gebuziny kedze je zlozene z cca 4 - 5 zloziek. A ma aj ekonomicku vyhodu. Vydrzi dost dlho a nepotrebujem tisic pripravkov ako sampon, odlicovac, pletova voda, mydlo na ruky atd. Jedna vec na vsetko, nezabera miesto (dalsia vyhoda). Takze piste skor ludia, ktori mate skusenosti s prirodnymi mydlami z Mydlo z farmy. Diiik

mydlo

Obnovujem diskusiu. Najde sa niekto kto ma s tymito mydlami skusenost? Hlavne by ma zaujimalo uhlove mydlo na akne. A ake mydlo pouzivate na vlasy z tejto firmy? Ja pouzivam africke mydlo ale z inej firmy a pomaly mi uz dochadza, tak teraz chcem skusit slovensku farmu. Vdaka

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mydlo z farmy - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk