Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako schudnúť bez štítnej žľazy?

Príspevok v téme: Ako schudnúť bez štítnej žľazy?
Weri

Zdravím, chcem sa opýtať, či sa tu nenájde niekto kto mal problémy zo štítnou žľazou, pribral, a keď mu ju vyoperovali, či sa mu podarilo schudnúť. Či to mal ťažké, lebo mne to ide veľmi ťažko kedže som na hormonálnych liekoch. Nemôžem sa pozerať na to ako priberám, snažím sa stravovať primerane cvičím a podobne, už ma to prestáva baviť všetko toto, ale schudnúť chcem určite.Všetky tie rady čo so sa tu dočítala dodržujem,ale ono to nejdeee....

Tak ak sa tu nájde niekto s podobným problémom nech sa ozve poprípade poradí čo robiť, alebo sa musím zmieriť s tým že budem taká? :/

fergie1581

Ja mám ešte štítnu žlazu,ale už mi nepracuje. Lebo sa mi to upravilo pomocou liekov. Dlhé roky som brala lieky,tiež som pribrala kvôli tomu (nie vela,ale pribrala),preto som bola rada keď mi lekárka povedala,že už to mám v pohode a nemusím ich brať. Podarilo sa mi aj schudnúť. Síce mi to ide pomalšie,ale som rada že som dokázala aspoň trocha schudnúť na to že som mám štítnu žlazu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako schudnúť bez štítnej žľazy? - Fórum - ZDRAVIE.sk