Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hádame sa

Príspevok v téme: Hádame sa
Szimi

Potrebivala by som poradiť s priateľom sme spolu 1 rok a niečo a v poslednom čase sa stále hádame on je uz od septemra v bratislave a vtedy sa to začalo ziarlivostné scény, na kazdej veci sa pohadame ale problem je aj v tom ze uz citim ze ma nemiluje tak ako pred tym a posledy 1-2 mesiace sa sprava ku mne ako k poslednej chudere a vycitava mi vsetko. Mam ho opustit ale ja ho milujem ale toto obdobie je velmi kriticke mozno ina by ho uz davno opustila. A ked sme nahodou u neho tak na prvom mieste je jeho mama a ja som uplne zabudnuta. Co mam robit ? Uz som zufala. :(

zbludiladusa

my sme mali s parterem obdobie,kedy sme sa hádali strasne casto,aj raz,dvakrat do tyzdna:/ bolo to strašne:(
ale teraz si kusnem do jazyka,on tiež,a nejak sme ticho,ale správame sa k sebe pekne a milo,no ako kedy,on je strasne tvrdohlavy a v ničom nechce poradiť ,neda si odo mna,a mna toto najviac sere :( lenze ja to nedokazem zmeniť,tiež rozmyslam nad rozchodom,ale už velmi dlho,tak nechcem to moc radikalne riešit,treba cas na to,premysliet si to,ale tiež trpím tym,aky je ..a musím veeelmi zatinat zuby,aby som sa s nim nevyvadila.
co mi vsak najviac vadi,ja sa chcem hádať a on problem nevidi! absolutne ho netrapi,co ja si myslím,ze ja sa chcem porozpravat ,aj pohadat trebars ,on nekrici,nič ,nerozčuluje sa a povie mi ironicky,ze " ty si skodis " ..a odide...takto sa veci neriešia,tiež som zufala

Boris11111

Váš vzťah sa zrejme rozpadá a končí.Ak sa hadáte 2 a viac krát do týždňa, nemá to zmysel naťahovať..

lajosolajos

ja som to mal, ale naopak..aj ja som bol ziarlivy a tak..no ona sa uz somnou rozisla uplne...neviem..rozid sa aj ty s nim..ja som sa uz nevedel chovat tiez..bolo to take vzajomne nechovanie sa :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hádame sa - Fórum - ZDRAVIE.sk