Aky je vas nazor na kvapky MMS?

Príspevok v téme: Aky je vas nazor na kvapky MMS?
888

Citala som v jednom casopise clanok o tychto kvapkach. Aky mate nazor nane? Verite ze cloveku neskodia ale pomahaju?
Pre tych ktori namaju sajnu o co tu ide strucne opisem.
MMS(Master Mineral Solution alebo Miracle MIneral Supplement). Roztok chloritanu sodneho, ktory sa pred aktivovanim musi zmiesat s 10%nym roztokom kyseliny citronovej. Ucinkuje nie samotny roztok ale chlordioxid, ktory vznika chemickou reakciou.Ten pri styku s bakteriami vraj odtrhne zo steny bunky bakterie elektron a tym bunke narusi jej metabolizmus a vnutornu rovnovahu. Chlordioxid vraj reaguje iba s patogenmi mikroorganizmov ako virusi, bakterie, plesne a parazity.
Nazory na tento roztok z pohladu lekarov su kriticke lebo vraj skodi zdraviu a nici zaludocnu sliznicu. Cize moderna medicina ho zavrhuje a neodporuca. Aky je vas nazor, ma tu s tam niekto dobre skusenosti? Alebo je to blud ako so sodou bikarbonou?
V clanku sa pise, ze laboratorne vyskumy neboli zahajene a teda roztok nieje vedecky dokazany ze naozaj pomaha. Je to len tvrdenie alternativnych liecitelov. Tak ako to teda je s tym roztokom? Kde sa da vlastne zohnat?

Prezyvka55

tak uz tu mame v teme prveho predavaca / ovcu :D nenechali na seba dlho cakat :D

pracujem v nemecku vo vyskumnom chem labe. myslim ze o tom viem trochu viac ako ty :D

mms

Prezyvka55..pises hluposti..precitaj so o tom troaku viac.he kopec knih o tom..lekari to neodporucaju Pareto.lebo potom by to nemohli predpisovat kvanta liekov.ktore myslis such vyrobene z coho?Osama chemia..Pre888.ja son tomu tie neveril.myslel son.ze to je nejaky odrb.ale zozen so nejake knizky o tom.tam he o ROM popisane kvantum informacii.pribehov obycajnych ludi.. a over tomu.ze nieco name tom bude...

Prezyvka55

Je to skodliva chemikalia. Urcite by som to do ust nevlozil a je na velkom uvazeni ci by som to vobec dal ku kozi. Okrem toho vyrobna cena je strasne nizka a po roznych strankach je to velmi predrazene.
Chvalia to prakticky len ludia kt zarabaju na hluposti beznych ludi, kde im predavaju chemicky sajrat za predrazenu cenu.