Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zlozvyk

Príspevok v téme: Zlozvyk
Alien

Ahojte.
Už mesiac mám strašný zlozvyk a nedokážem sa ho zbaviť.
Každý deň si musím prehrabávať vlasy a škrábať si pokožku hlavy. Vôbec ma nesvrbí, všetko je v poriadku, moja hlava (aj vlasy :D) sú absolútne "fit", lenže no je to ten zlozvyk. A proste každý deň musím mať stále ruku v hlave a už tam mám aj chrasty a bojím sa že mi tam prestanú rásť vlasy. :/
čo mám robiť?:/

_meno

Ahoj Alien

Z mojich vedomosti a skusenosti je povodca tohto zlozvyku mozog. Je pretazeny, zrejme ho vela pouzivas cez den. Moje priznaky boli - lupiny, svrbenie hlavy, bolest hlavy, podrazdena pokozka hlavy, bolest korienkov vlasov (tenke vlasy, vypadavanie), ruka cez celo pred spankom. Kedze mozog je neustale napaty a napnuty, sposobuje ze pokozka hlavy je rovnako napata, co sposobuje ze pory koze a bunky celkovo su stiahnute-nefunguje kolobeh krvy (energie) v tejto oblasti.
Moje riesenie bolo prestat mysliet. Lahke povedat, prax je ale prax. Urcite uvolni sanku, mozes aj zatvorit oci. Ide v podstate o to, aby si precitil hlavu a v nej mozog. Sustred sa len na dychanie a precituj ako ti klesa napatie v hlave. Mozog ti bude neustale dookola nahadzovat myslienky (po par sekundach zistis ze si sa myslienky chytil a myslis). Zo zaciatku to bude tazsie, treba trenovat a uz po par dnoch pocitis ako dokazes efektivne ovladat mozog uz len tym ho budes vediet oddychovat.
Mam pre teba ale ovela dolezitejsiu skusenost ktora ta caka - cim viac budes pocitovat, ze ked je mozog bez myslienok, minulost ani sucasna situacia na teba nema absolutne ziadny vplyv - zistis ze TY si DUSA a ovladas telo.

Vyskusaj, snad ti pomoze tento oddych mozgu Alien :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zlozvyk - Fórum - ZDRAVIE.sk