Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priatelka

Príspevok v téme: Priatelka
Martin999

Mam priatelku.Cez pol roka.Mala predomnou vazny vztah ktory jej stroskotal.Mne tvrdi ze sa s byvalim uz nekontaktuje ale v telefone som jej nasiel v registroch ze mu pise volava a to dost casto.Mne tvrdi ze to nieje pravda.S jej byvalim dokonca pracujem v jednej firme co je pre mna este horsie.Ked sa niekedy pohadame tak sa mi vyhraza ze ide k nemu a vypne si telefon.Neviem ci jej na byvalom stale zalezi alebo je to ako ona vravi iba kamaratstvo.Po praci sa rozprava ze ma podvadza.Neviem ci sa jej byvali snazi rozsirit po firme famy alebo je to pravda.Mne tvrdi ze je so mnou stastna ale ja uz neviem co si mam mysliet.Jej byvali po nej este priatelku nemal a ani nema co viem.

lilyiankaa

keby sa mne niekto po hadke vyhrazal, ze ide k ex, tak ako dovidenia ..to by bola konecna ..sa ti cudujem, ze s nou este si

Prezyvka55

No najlepsie bude ak jej do mobilu nainstalujes odpocuvaci programcek co bude tie hovory aj zaznamenavat a dozvies sa.
Daj si do googlu: mspy

wreck

je take prislovie, Martin999: "pre to, co robis, nepocujem to, co hovoris." (v povodnom zneni: your actions speak louder than your words)

keby vztah medzi vami bol spravny, neklamala by a priznala by, ze mu volava. ty mas vyhodu, ze vies, aka je skutocnost. ako jej mozes verit v ovela dolezitejsich veciach (som zdrava, som tehotna, nespala som s nikym...), ked jej nemozes verit v tomto?

my ti to tu nevyriesime, ale podla mna si si to uz vyriesil sam. silno ti NEODPORUCAM byt vo vztahu so zenou, ktorej nemozes verit, nech by ta akokolvek silno pritahovala. plati aj opacne.

nezabudni na to.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priatelka - Fórum - ZDRAVIE.sk