Osamelost, depresia, nechut cokolvek podniknut

Príspevok v téme: Osamelost, depresia, nechut cokolvek podniknut
Ussko

Prosim poradte mi, co mam robit, alebo ako sa zmobilizovat. Jednoducho to neviem akosi zo seba vydolovat. Nemam s kym chodit von, teda akoze mam ale to su ozaj prazdne vztahy a falosne (proste nie som z tych co sa dokazu cez to preniest) a tie plnohodnotne - s tymito ludmi sa vidime malokedy (vzdialenost, oni maju svoje vlastne plany) alebo ked je to chalan tak ked chce ist so mnou von tak vzdy je to o tom, ze chce nieco viac ci uz vztah alebo sex, alebo kompenzacia nudy nesebedostatocnosti. to je jedno.
proste som osamela a neviem co mam robit ako si rozvrhnut den aby som to nepocitovala. vsimla som si ze to vsetko nahradzam jedenim sladkych veci (vacsie mnozstvo), ale ranajky a obed si dam. niekedy mam aj dobru naladu, ale to je ozaj tazke sa dostat do takeho stavu ked som fakt sama a jeden den sa mi zlieva do druheho uz ani neviem ci je vikend ci pracovny den. som teraz doma, chodim na VS, ale skoncil semester tak dopisujem zav. pracu a prichadzaju statnice. akosi mi nic nedava zmysel na co zijem, fakt uz ma prestava bavit aj to posledne, ale je jasne ze zivot by som si nevzala, pride mi to ako hlupost, hoci velakrat rozmyslam nad tym ake by to bolo fajn radsej nezit. som normalna baba, neurobila by som nikomu nic zle ani nikoho nepodrazila.. ale proste to sa neda takto prazdne zit. mam pocit ze sa prevalujem v blate.. potrebujem priatela/lku :( :(