Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stres - kútiky na ustach - co pomaha?

Príspevok v téme: Stres - kútiky na ustach - co pomaha?
El.xy

Ahojte som prave v dost velkom strese aa zacali sa mi robit kutiky na oboch stranach ust. Tiez ich mam velmi suche a dost stipu .. stale si ich natieram ale velmi to nepomha :( .. Prosim neviete mi niekto poradit co na to zabera? chcela by som sa toho rychlo zbavit pretoze o par dni maturujem a nechcela by som za zelenym stolom vyzerat akoo .. ved viete..
Dakujem!

viki_001

Taktiež som mala problém s kútikmi, kamarátka mi odporučila masť Ialugen Plus, je však na predpis. Síce mi pomohla, no liečba trvala dlhšie a kútiky sa znovu vrátili. Kúpila som si v lekárni voľno dostupný liek "CANESPOR" hneď na druhý deń som videla zlepšenie a naozaj mi pomohol.

Bubliii

Ahoj, ja som sa trápila s kútikmi dva roky. Absolvovala som všetky možné testy, pobrala liekov a nič. Chvíľu mi pomáhal hojivý zázrak, ale potom mi priateľ odporučil masť Kozmín www.kosmin.sk
a fakt mi to pomohlo. teraz keď cítim, že sa mi chce urobiť, len si natriem Kozmínom a už na druhý deň to vyzerá lepšie. My s ním máme len a len dobré skúsenosti. Vyskúšaj - v lekárni stojí cca 2eurá. Niekto radil alkohol - ja keď som skúšala, iba mi to zhoršilo. a vitamínu B som brala na mraky

Maoam

hypermangan, B-komplex, C-vitamin, zinok

casto su kutiky ale aj bakterialnou alebo zmiesanou infekciou bakterie verzus kvasinky, dobry je Framykoin, Bactroban, ak je to kvasinkove ochorenie, tak antimykoticka mast

celkovo znizit spotrebu bielej muky a rafinovaneho cukru a zvysit prijem vitaminov (hlavne B) a mineralov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stres - kútiky na ustach - co pomaha? - Fórum - ZDRAVIE.sk