Velky strach panika z ochorenia (oral bez)

Príspevok v téme: Velky strach panika z ochorenia (oral bez)
aaaaaaa11

Ahojte. Mam velmi zavazny problem neviem čo ma napadlo ale som bol za jednou zenou čo ponukaju sluzby na nete. Doslo len k oralnemu nechranemu sexu aj to trvalo velmi kratko.Jak som jej opustil byt odvtedy zacali moje velke problemy. Po polhodine na to neviem prečo ale nasadil som si chrobaka do hlavy čo ked nahodou som dostal nejaku chorobu (syfilis).
Kvoli tomu teraz vela stresujem panikarim,od vtedy neviem zaspavat spim len 4h,a potom uz sa len otacam v posteli,stale myslim len na to zle(skoro kazdu minutu) sem tam mi nechuti ani jest,bolesti zaludka,fajcim viac ako kedysi,mavam sucho ustach,stale googlim o nejakych chorobach,chodim sa len pozerat do zrkadla či sa neobjavi nejaky vreed .... no na zblaznenie mi je.

Robi to stres panika uzkost ????

0vecka

2 v ako vrabec nauc sa citat a pozri si aka je sanca ze sa nakazis HIV oralom... takze tvoja argumentacia je uplne nezmyselna...

jasne akoze ja by som si nenechal vyfajcit od neznamej bez kondomu a pravdepodobne ani s ... aj ked kebyze je to nejaka fesanda asi by som neodolal ale tvarit sa ze HIV mas iste je hlupost..

cc

skus stranku www.hivaids.sk

je tam diskusne forum, na ktorom odbornicka odpoveda na otazky takych pochabych ludi, ako si ty (nie len o HIV/AIDS, ale aj o ostatnych pohlavne prenosnych chorobach).

Prezyvka55

v ako vrabec
sex na jednu noc stoji za to ale treba pouzivat kondom.

tot zaverom plynuc aj z tvojho textu ;)
a hovorim to aj ja.

v ako vrabec

Ovečka ty si ale somar, sorac ale neda mi to nenapisat ze si. Akoze preco myslis ze pri orale sa nenakazis HIV? Ved ked sa babe vystriekas do ust, ona to bud zhltne alebo vypluje ale to je jedno. Ejakulatom sa tiez HIV virus siri. To je jedno ci to vystreknes do vaginy, ci do ritneho otvoru alebo do ust. Vzdy sa mozes nakazit. Ty myslis ze ako, ze ejakulat si povie A toto su usta tu ju nenakazim ci ako? Vobec nerozumiem o com tocis chlape. Citaj nieco o prenose HIV. Prenasa sa krvou a ejakulatom ci vaginalnym sekretom.
Prezyvka ano mas pravdu niekedy clovek nemusi mat ani sex aby sa nakazil nejakym svinstvom. Ved aj taka hepatitida C ci B ta moze nakazit z neumytteho pohara. Virusy, bakterie a plesne su vsade ale preto treba robit tak aby clovek minimalizoval kontakt s nimi. Jasnacka ze hajzle, tyce v buse, mobily, klucky a kosiky ci voziky su najviac kontaminovane, nehovoriac o peniazoch. Ale tak zase nehrajme sa tu na debilkov ktori sa tvaria ze sex s prostitutkou nieje riziko.
pravda je aj taka ze clovek moze nieco chytit aj od baby na diskoteke ktora dava kazdemu. Mozte chytit nieco aj od kolegu ci kolegyne ktora dava kazdemu na chate a vecierkoch. Proste treba ako Maoam napisala dobre si rozmysliet ci mi ten sex na jednu noc stoji za to riziko ze nieco chytim.
a uz vobec nechapem tie mlade baby a chalanov co sa lizu a spavaju kazdy vikend s inym/inou. Proste totalne stupidne spravanie.
Maoam tvoj postoj kvitujem. My dvaja by sme vedeli ako na vec ;)

0vecka

2 Maoam tak mozno ze sa zhodneme ze je mozne ze pri oralnom sexe je sanca na prenos nizsia ako pri vaginalnom a teda sa pytam aka? kym mi nikto nevie doveryhodne dolozit aka je tak jednoducho tvrdenie ze je to tak mi pride bullshit skor by sa malo hovorit nevieme ale xces to riskovat?

Maoam

0vecka, ako myslis, je to tvoj nazor, neberiem ti ho, ale ze by som dermatovenerologiu povazovala za demonizovanie, tak fuuu. Ale fajn, pekny vecer este.

0vecka

2 Maoam nic som napr o syfilise nenasiel teda ziadne konkretne cisla len to ze sa prenasa aj oralne..pravdepodobne sa nerobili ziadne studie co sa tohto tyka z pochopitelnych dovodov...

no podla mna vsetko co sa tyka nepartnerskeho sexu sa nejako demonizuje a odsudzuje zvelicuju sa negativa atd... a to je podla mna sirenie bullshitu. Podobne ako informacie co tu koluju napr ze mlieko zahlienuje homeopatika funguju vitamin c alebo tusim D17 lieci rakovinu to vsetko je na jedno kopyto... niekto ma negativne pocity z niecoho a pusta taketo informacie do obehu a to treba jednoducho zastavit...

Maoam

0vecka, sorry, ale za bullshit to nepokladam, aj tak je zaujimave, ako vehementne sa o to zaujimas a ked uz si tak strasne zvedavy na cisla, fakt nebude pre teba problem si tie stranky najst.

0vecka

lol akurat som odisiel a nechal si tu otvorene stranky o pravdepodobnostiach prenosu pohlavnych chorob a jasne ze to moja zenska nahodou uvidela kym som bol prec... taketo veci sa tazko vysvetluju

0vecka

2 Maoam nevyuzivam.. 100 by som za to asi nikdy nedal :-P ... v tom clanku nepisu ziadne cisla.. a ako som ukazal tak sanca na prenos hiv je mensia ako 1 z 10 000 (pri orale)... teda nic kvoli comu by sme si mali robit starosti...

nemam rad ked sa niekde siri bullshit...akoze je mozne ze nejake ine choroby sa pri orale siria ale pri HIV mozme jedno ocko privriet a prehlasit ze sa nesiri oralnym stykom a najme v tomto pripade