Velky strach panika z ochorenia (oral bez)

Príspevok v téme: Velky strach panika z ochorenia (oral bez)
aaaaaaa11

Ahojte. Mam velmi zavazny problem neviem čo ma napadlo ale som bol za jednou zenou čo ponukaju sluzby na nete. Doslo len k oralnemu nechranemu sexu aj to trvalo velmi kratko.Jak som jej opustil byt odvtedy zacali moje velke problemy. Po polhodine na to neviem prečo ale nasadil som si chrobaka do hlavy čo ked nahodou som dostal nejaku chorobu (syfilis).
Kvoli tomu teraz vela stresujem panikarim,od vtedy neviem zaspavat spim len 4h,a potom uz sa len otacam v posteli,stale myslim len na to zle(skoro kazdu minutu) sem tam mi nechuti ani jest,bolesti zaludka,fajcim viac ako kedysi,mavam sucho ustach,stale googlim o nejakych chorobach,chodim sa len pozerat do zrkadla či sa neobjavi nejaky vreed .... no na zblaznenie mi je.

Robi to stres panika uzkost ????

0vecka

hmm akoze fakt nechapem to si bol predtym tak nadrzany? ze ti to po polhodine doslo? ...

kazdopadne sifilis ci ako sa to pise je liecitelny takze hlavne sa chod otestovat... HIV pravdepodobne nedostanes to by bola velmi velka nahoda... co sa HPV tyka tak to je dost mozne ale to uz vobec nieje ziadna tragedia...ja osobne by som do slapky bez ochrany urcite nesiel (ani oral)

hmm robila nejake fory ze si isiel bez ochrany? ak nie tak je dost mozne ze nieco ma...zase vela ludi si mysli ze oral nevyzaduje ochranu...

Agnes998

zakaznikslap tak dlho sa chodi s dzbanom po vodu... ty sa raz pri takomto zivotnom style stopro niecim nakazis a potom mozes rozmyslat kto sa tvojej slapke predtym vystriekal do ust a od koho si to dostal. aaaaaaa11 sa sice zachoval nezodpovedne, ale aspon neskor dostal rozum a myslim ze uz so slapkami bez gumy nepojde.

Agnes998

Nakazit syfilisom ta naozaj mohla, i ked je to velmi nepravdepodobne. Ono aj keby bola sama nakazena, tak v ustach to mat nebude, takze tam by nejake riziko nebolo. Ale pocula som o jednom pripade, ked sa chlap nakazil od prostitutky pri orale syfilisom a to tak, ze ona pred nim vyfajcila chlapa, co to mal, potom vyfajcila jeho a tie bakterie mala stale v ustach. Nikdy nevies, koho pred tebou fajcila a to jej vysemenil do ust, ake bakterie ci virusy, kludne na teba takymto sposobom moze preniest aj HIV. Takze chlapi, ak si uz chcete uzivat s prostitutkami, tak sa aspon chrante a to aj pri orale. 100x sa nemusi nic stat a na 101x nieco chytis.

aaaaaaa11

presne 20dni,lebo aj to pocitavam,boha.

kazdy den sa sledujem v zrkadle a to pipika si cez den pozriem asi 30x.Ziadny vred som zatial neobjavil.

zakaznikslap

Ako dlho je odvtedy? A ze sa ti nic nevyhodilo? :) Ovela viacej riskuju ludia co chodia na chaty, ci byty, ci domy. Tam sa to vsetko po alkohole tak pomiesa a nedba sa na ochranu, ze praveze tam ti hrozi velke riziko a nie u zien, ktore presne vedia co robia. Kazdy si chrani zdroj svojho prijmu a bol by sprosty, ak by si ho nejakym sposobom pokazil. Neboj, je to dobre. Ty by si skor potreboval psychologa :)

aaaaaaa11

Ne len samotny oral bol. Bola to zena na byte ne z ulice čo ponukaju sluzby na nete. A trvalo to mozno tak 2minutky. Na druhy den som jej hned zavolal,a ujistila ma ze mozem byt 100%kludny,ze nič mi nehrozi,ale ani po tomto rozhovore strach vobec neustupilo. Jednoducho hned po odchode z bytu som zacal na to mysliet a myslim na to neustale. A stale len googlym pozeram fotky .Aj tuto stranku som tiez tak isto vygooglil.

zakaznikslap

:))) Ludia vy ste ale blbi.
Ja pravidelne vyuzivam taketo sluzby. Tymto sposobom mohla na neho preniest akurat tak herpes, ak ho teda mala prave na perach, inak nic. To by ho musela hryzt a sposobit mu ranky. Viem si ho zivo predstavit, ak to bolo prvykrat, ako sa do minuty vystriekal od vzrusenia, takze sa ho ani poriadne nedotkla. Vy akoby ste tvrdili, ze ked date slapke na minutu pocucat vase prsty, tak sa nakazite HIV :) Ved ten sa neprenasa ani beznym bozkom, trochu si pogooglite a radte tu len ti, co mate naozaj taketo skusenosti.
Ja radim, aby ste s prostitutkami nerobili ziadne sado-maso, predtym nech vas poriadne oralne vzrusi, nech ten samotny styk potom netrva dlho, nech sa znizi riziko a samozrejme kvalitny kondom. U nas nastastie nie je vela takychto chorob. Ja si platim tieto sluzby 2-3x do tyzdna uz asi 10 rokov a nic mi nie je. Len samozrejme, ze to nie su slapky z ulice, ale take zodpovednejsie na bytoch a to clovek vidi, ci je to nejaka zufalka alebo zena, ktora vie presne co a ako poskytuje a ze peniaze mina tak ako bezne zarabajuca zena a nie na drogy. Da sa to zistit podla oblecenia, pohladu, spravania. Len raz sa mi stalo, ze som jednej nasiel vpichy nad clenkami aj to sa mi ako jedina hned nezdala. Preto si tie nezname najprv v ramci predohry dobre pozriem. Neboj, nic ti nie je, len porozmyslaj, ci mas na takyto styk gule, lebo to je naozaj iba pre chlapov a nie padavky.

piraňa

A robila ti len oral alebo aj pohlavny styk bol medzi vami? Oralom ta mohla niecim nakazit a pre istotu chod na kozne oni liecia aj pohl. choroby. Urobia ti testy a uvidis.
Nabuduce si najdi normalne babu na vztah, urobte si testy obaja a netrkaj s prostitutkami co spia so stovkami chlapov.