Som na starších

Maoam

ahoj, nieco za tym bude, bezdovodne to nie je, ak by si aj bola typ na svoj vek mentalne a dusevne vyspeleho dievcata, v niecom stradas alebo pochadzas z problematickeho domaceho prostredia (nemusi byt problem iba v 'nedostupnom' otcovi - ci uz emocne nedostupnom, pracovne vytazenom,alebo uplne absentujucim, ale aj v problemovom vztahu matka verzus dcera), mozno stradas pocit bezpecia, ochrany, vedenia, usmernovania, chyba ti niekto na hlbsie rozhovory atd., niekto, o koho by si sa emocne mohla opriet, pomyselne siroke ramena

samozrejme nevylucujem este sexualny aspekt

ak vyriesis svoj vnutorny problem (casom, vekom), tak zistis, ze sa ten vekovy rozdiel medzi tebou a muzmi, ktori ta budu pritahovat bude priblizovat k tomu, co sa berie ako este normalne, ked budes mat 25, mozno to budu muzi okolo 35-tky, ked budes mat 35, mozno okolo 42-45ky atd., vsetko bude zavisiet od toho, ako sa bude vyvijat tvoj dalsi zivot a ako to majstrujes

davaj si na seba pozor, vela dievcat, zvlast tie citlive naivne typy, tie byvaju dost zneuzivane starsimi typmi (cest vynimkam), ale zreli muzi v tom veku si vyberaju partnerky inych vekovych kategorii

daj si pozor najmä na muzov nezreleho charakteru a sex. deviaciami

oui.

mam tak trosku podozrenie, ze mas narusene vztahy s otcom, ale to vies len Ty ;) len tolko k tomu, davaj si na seba pozor, ublizit dokaze sice kazdy, ale mlade dievca je voci starsiemu muzovi podstatne zranitelnejsie. Ked budes starsia, sama si snad uvedomis, ze muz 30+, ktory ma zaujem o dievcata pod 20 rokov, asi sam nie je az taky vyspely, ako sa to v Tvojom veku zda. Vyspely muz sa totiz nebude zapletat s dietatom, bez urazky, ale este najblizsich 5 rokov nim budes, nech si akokolvek vyspela :) O par rokov pochopis presne, co som tym myslela

hi123

Ahoj fourtris, mam 18 a presne ten isty "problem" ako ty:-) necitim sa vsak preto divno ani zvlasne, je sice fakt ze ak sa o tom rozpravam s kamaratkami (16-18r) tak vacsina to nechape a cuduje sa mi, ako ma mozu pritahovat taki "stari":-). No taktiez to neodsudzuju. Taktiez sa mi pacia 30+, no pokojne aj moja vekova kategoria. Ale je fakt, ze ti starsi mi imponuju ovela viac. Predstava vztahu s 30+ muzom sa mi paci ovela viac ako s mojim rovesnikom, prip. chalanom okolo 20. Nie si vobec divna, ved kazdemu sa paci nieco a niekto iny:-) a ak okolie ti vravi nieco ine, tak kasli na nich:-) mozno sa ti niekedy stane ze ta niekto oznaci za zlatokopku, len preto ze starsi muzi byvaju vacsinou uz zabezpeceni.verim tomu ze nejdes po peniazoch no znova, ludia mozu mat blbe reci. Este raz ta ubezpecujem ze nie si divna, davaj si vsak pozor a drzim ti palce:-)