Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neschopnosť spraviť podrep a z podrepu sa vyrovnať

Príspevok v téme: Neschopnosť spraviť podrep a z podrepu sa vyrovnať
linda579

Neviem ísť do podrepu, akoby ma nepustili stehenne svaly. Musím sa niečoho pevne zachytiť a veľmi pomaly ísť do podrepu, ale častokrát sa mi to podarí na tretí štvrtý krát aj to s bolesťami. Taktiež mám problém z drepu sa vyrovnať, tiež sa musím niečoho zachytiť a pomaly sa ťahať hore. Je to bolestivé. Problém mám tiež, ked mám vystúpiť s nohou - mal niekto podobné problémy. Môže to byť od chrbtice alebo koleno? Akosi jasnú odpoved som nedostala od nikoho

linda579

Mám stuhnutú celú nohu, trvá pol hodinu, kým sa rozhýbem, ale b olia ma aj kríže. Už som mala problémy s krížami aj s kolenom, neurolog ma posiela k ortopédovi a naopak, ale doteraz s jednoduchým drepom som nemala problém a teraz ma nepustí Musím sa stále zachytiť cca pol meter od držadla a pomaly aj viackrát sa spúšťať kým sa podarí o bolestiach stehenných svaloch a v ohybe kolena vzdau ani nehovorím. Už som uvažovala aj nad tým, či tam nemôže byť aj nejaká baktreriálna infekcia.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neschopnosť spraviť podrep a z podrepu sa vyrovnať - Fórum - ZDRAVIE.sk