Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

creoonZA

3kg ide velmi rýchlo keďže sa jedna hlavne o tekutiny a obsah zaludka. Priblizne 5kg. Potom to zacne byt skutocne poriadne burning. :) nezabundi ze pomozes telu aj so spalovacmi. Pripadne doplnakmi s podielom kvalitných bielkovín. -odkaz odstránený-

Maoam

3kg? to das v pohode, eliminuj sacharidy a jednoduche cukry, vela zeleniny (hlavne surovej), vela vody, dostatocny prisun bielkovin a vela pohybu

natura78

odporúčam Emulips forte OK Alfu a Emulips drink. Ide o 100% prírodné produkty, vyrobené podľa starej čínskej receptúry. Pri ich užívaní je ale dôležitý pitný režim, pravidelné stravovanie a samozrejme aj pohyb. Ja som s kombináciou týchto produktov schudla 6 kg. Viac inf. o produktoch, ich zložení a pôsobení nájdete tu - www.okg-fit.cz Rada Vám poradím. Prajem pekný večer.

Lucia141

Piť vodu s citrónom asi pol hodinu pred každým jedlom aj ráno nalačno,jesť ovocie a zeleninu k tomu nejakaý ten pohyb :)

Lucia141

Diétu by som neskúšala, ale radšje cvičenie. Môj tip je Jillian Miachaels-30 Day Shred ak to chudnutie nesúri, lebo tie 3 kg pôjdu dole tak po cca. 1-2 týždňoch(aspoň u mňa).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk