Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prvý pohlavný styk a následky

Príspevok v téme: Prvý pohlavný styk a následky
lucka9797

Dobrý den mám 17 rokov a pred dvoma dnami som s priateľom prišla o panenstvo...na začiatku to nešlo nevedel do mna ísť a hrozne veľmi hrozne to bolelo mali sme aj gél..potom to už išlo ale v poriadku aj bolesť ustúpila...Teraz dva dni potom som sa pozerala dole zrkadielkom a ked si roztiahla pysky tak som na vchode do pošvy úplne dole zbadala také dva žlté akokeby lupienky nie pupáky...zobrala som tyčinky a prešla tým a vata ostala žlto červenkastá potom neskôr som aj cítila také jemné štípanie....vyzeralo to akokeby som nola úplne dole v tom rohu natrhnutá trochu a toto sa tam vytvorilo...vyššie ako bola panenská blana tak na boku som aj na jednej strane taká fialová...milovanie bolo veľmi bolestivé a síce s dostatkom gélu ale je možné že došlo k zraneniu..teraz mám obavy nezhorší sa to ? mame to povedať nemôžem nejaký krém alebo niečo čo by mohlo pomôcť ?? na nete som čítala že sa to dá dokopy aj samé :-(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prvý pohlavný styk a následky - Fórum - ZDRAVIE.sk