Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Fazy zivota

Príspevok v téme: Fazy zivota
Ivanovych

zdravim, vas,
ma niekto takyto problem a to zitie na dedine, odmalicka som tu vyrastal nemal problem ale po strednej a vysokej skole, som sa odcudzil s ludmi s ktorymi som vyrastal,
mam tu mnoho "kamaratov" ved na dedine to inak ani nejde ale ozajstych ktori sa aj ozvu sami od seba ku mne, navstevujeme napocitam asi - 1. proste nieco vo mne hovori ze by som mal zmenit vzduch, ale nakolko som si nasiel job blizko domova a musim dodrzat zmluvu tak tu musim ostat. proste pocas vysky na internate to bola jedna basen aj ked to asi tvrdi kazdy kto byval na internate...
kamosi "ziskani" pocas strednej a vysokej skoly su dost vdzialeny od mojeho bydliska...
bezby den, proste pridem domov z prace a naspat do nej a vikend sa obcas nieco zadari podniknut... obcas :)
takyto zivot ma ubija... proste citim ze chcem "vzlietnut" ako vtak k nebesam :) ale nejde to... proste ako keby som vyuzival svoj zivot na minimum ... vies ze kazdy vravi ze zijme naplno kazdy den... nejde to predsa u vsetkych...

zewa

Nehovori sa nejde to, neviem, nemozem. Povedz rovno, ze NECHCES. A ak chces, tak to urob. Aby si na smrtelnej posteli nelutoval, co si mohol a neurobil.

Agnes998

Ked ta to taha, chod von, chod do vacsieho mesta, dnes uz mozes aj za hranice, su otvorene. Ak si podpisal nejaku zmluvu, ktora ta zavazuje na nejake obdobie, tak si pockaj kym skonci a potom chod. Nic ta nedrzi. Ja ti mozem za seba povedat, ze som pracovala uz v roznych krajinach, v Rakusku, Anglicku, Svajciarsku, Nemecku a hoci som robila len podradne prace, vobec nelutujem. Videla som kus Europy, dostala som sa tam, kde by som sa kebyze ostanem na SK asi nedostala, alebo len na kratku dovolenku. Vsetko je to skusenost a vsetko ma to posunulo vpred.

bubin

ja som tiez isiel na VS do vacsieho mesta ako to moje, ale take problemy ako ty nemam. prave naopak. kazdy tyzden v piatok som sa tesil, kedy pridem domov a po skonceni skoly som sa vratil domov a som tu stastny. nikdy ma nenapadlo, ze by om mal zit niekde inde.

Loba

toto je typicke pre velku vacsinu ludi, clovek robi pracu, ktora ho ani tak velmi nebavi, pretoze si mysli, ze musi. Zije zivot ktory ho nebavi, pretoze si mysli, ze to tak jednoducho je.. Kto to kedy povedal, ze to tak musi byt?

Okolo su potom len sami ufnukanci, co sa stazuju, aky je zivot tazky.

Ked mas pocit, ze zmena ti prospeje, preco za tym nejdes? Kedy sa ludia naucite pocuvat samych seba, miesto toho aby ste zili podla vzorca ludi, ktori sa bali nieco zmenit?

Uvedom si, ze vsetko je len na tebe. Vsetko, cokolvek chces.
Ale ked ty to pomenujes ako problem, a vlastne sa zmierujes s tou situaciou, a cakas ci ti niekto povie, ze hej je to NORMALNE, aj ja to tak mam, a ty si povies ze

ok, aj on to tak ma, je to normalne

a nic s tym nespravis, aj ked sa ti to tak nepaci, niekde je chyba.

belas323

a co cakas dalsie ? robit musis, pokial si sa dobre nenarodil, pozorujem ludi, vratane seba ako len bedakaju ako nemaju skutocnych priatelov ale treba si aj polozit otazky co preto robia

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Fazy zivota - Fórum - ZDRAVIE.sk