Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť zubu a opuch

Príspevok v téme: Bolesť zubu a opuch
Michelle2810

Dobrý deň, v piatok poobede ma začal pobolievať horný zub, 25-ka. Bola to bolesť ako bolesť napr. po vŕtaní, keď ste na ten zub ešte citliví zo zákroku. Tento zub, ešte spolu s jedným mám trochu posunutý dolu, nemám odhalené krčky, ale akoby sa mi tie zuby posunuli trošku dolu. Toto som si všimla už skôr. Na druhý deň v sobotu ma zobudila bolesť, zubu som sa nemohla ani dotknúť, trochu ma bolelo aj ďasno nad týmto zubom. Bolesť nereagovala na studené ani teplé. Líce som mala trochu opuchnuté. Šla som teda na pohotovosť. Zubár mi pichol injekciu a do zubu mi vyvŕtal dieru, aby mi odtekal hnis. Povedal, že stačí, ak ku svojej zubárke pôjdem o týždeň alebo o dva. Neskôr poobede som si všimla, že líce mi opuchlo viac, ako som mala ráno pred zákrokom, dokonca ma aj trochu bolelo. Teplotu som si tiež merala, ale nebola zvýšená. Dala som si na noc tabletku a dnes, keď som sa zobudila, už to vôbec nebolelo, iba na dotyk. Otvorený zub ma (zatiaľ) nebolí, iba na dotyk ďasno vzadu a líce pod lícnou kosťou. Opuch sa mi zatiaľ nezmenšil. Zajtra ráno idem ku svojej zubárke, no chcela by som vedieť, či niekto z vás náhodou nevie, čo by to mohlo byť. Ďakujem.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.