Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nevládzem dalej

Príspevok v téme: Nevládzem dalej
anonymxxx

Zdravím Vás. Potreboval by som poriadiť, lebo už fakt neviem ďalej. Mal som svoju prvú veľkú lásku a boli sme spolu vyše roka, no vkuse sme mali dáke problémy no často z jej strany a jej rodičov. Ale všetko som vždy prekúsal lebo mi na nej záleží. Neraz sme sa aj pohádali a rozišli. No vkuse som bol ja ten kto sa prišiel prosiť. Lebo si bez nej nedokážem život predstaviť, v našom vztahu však bolo aj dosť zlého. Ale jedno čo bolo vždy som pre ňu všetko robil, čo sa len dalo, priam som dýchal pre nu... Nebola najkrajšia, ani njamúdrejšia, ale pre mna bola... A už to bude pol roka, ale neviem sa jej zbaviť, jedno čo robím každý den priam každú minútu si na nu vkuse spomínam aj keď viem že ona urobila chyby ktoré som jej nemal odpustit. Ale som tak na nu ešte vkuse nadviazaný, že neviem či bez nej dokážem vôbec žiť a už neraz som sa aj chcel zabiť. Lebo tá bolesť čo vo vnútri cítim je neopísateľná. A to niesom žiadne dieta čo má 15 a nevie čo zo životom. Mal som taký život že som vdačný aj za maličkosti a viem si veci vážiť..ale od kedy s nou niesom som sa ani neusmial uprimne ani dokopy nejedávam a neraz sa mi stalo že som bol tak na tom, že som sa ani s postele nevedel postaviť. Jedno čo robím vkuse myslím na ňu, skúšal som ešte aj zopár dróg, ale ani tie nepomohli jedno ako som bol mimo nedostal som ju z hlavy. Lebo ona bola v mojom živote na 1. mieste aj keď ma všetci od nej odhovárali že to je k... a že ma má len kôli peniazom.. A fakt som už neúrekom vecí skúšal a neviem sa myšlienky na nas zbaviť aj keď viem že už spala po mne s dalšími čo spolu niesme a s úsmevom si ďalej žije život ako keby sa nič nestálo priam sa cíti asi ešte lepšie než keď so mnou bola... A bol som aj ja už ku koncu labilný na nervy lebo neustále z jej strany riešiť problémy ktoré boli vlastne banalitami to dá zabrať.. Ale podstata toho je, že sa neviem vyrovnať že s nou niesom a vkuse myslím len na to ako to ukončiť... Lebo život bez nej si neviem predstaviť tak velmi som ju miloval a aj milujem..

viem kto si

najskor by si musel nejake peniaze mat aby bola s tebou kvoli nim. zrejme si narobil vela zlych veci ktore uz dalej nemohla prekusnut

anonymxxx

ďakujem pekne za rady. Ako osobne vkuse niečo robím aby som sa zamestnal, ale je to tažké. lilyiankaa: boli sme spolu cca 2 roky. genova: fuuha takú odpoveď som nečakal, ale pri mne je tá chyba, že napriek všetkému čo je, sa snažím v ludoch hlavne dobré stránky vidieť a nie tie zlé. No ano rodina to je dosť na prd, keď že ja sa nikomu nepodriadujem a som strojcom vlastného štastia a ona chodí tak ako jej diktujú rodičia. Preto aj chcem odísť do zahraničia spoznať niečo nové, lebo tu mi je z väčšiny ľudí zle. Len vieš, ty by si si to možno ocenila ale dalšie by to zasa využili vo svoj prospech. A ja som mal za celý život s prepáčením štastie na zlatokopky a k...., tak aj to poznačí človeka ale veľmi dakujem budem sa každý deň snažiť ísť dalej. Sledovať svoje ciele, a časom sa odaj dočkám štastia. Tiež asi netreba všetko nasilu chcieť. A irónia je na tom tá, že keď som bol mladý ako ZŠ myslím som bol malí a škaredý, sám od seba som sa dokázal vytiahnuť na človeka s vlastným názorom, ( podľa iných ludí vraj aj pekným vzhľadom) ale to neviem sám na sebe až tak posúdiť keď že niesom narcis a nesledujem nejaké tieto módne veci ale mám svoj štíl. No odaj raz príde niekto kto si bude vážiť toho že tomu človeku otvorím celé svoje srdce a nepošliape ho.. Ďakujem ešte raz.

genova

Ahoj to co pises rada by som takeho cloveka vedla seba mala si dobracisko a ona truba rozmaznana sorry za vyraz ale asi tak.Chcem len ze som vydana a takeho cloveka vedla mam keby som bola slobodna tak by som sa snazila skontaktovat s tebou to znamena ze oplakavas a myslis na niekoho co nema vyznam okolo teba chodia tolko slobodnych zien co by boli happy keby si sa k nim ozval.Tak sa vzchop a nebedakaj nad niecim co vobec si to neocenuje a este rodina sprtacka to taky zivot by ta bavil????keby ste mali nejake nezrovnalosti a ona by stala na ich strane..Si muz tak sa vzchop ano boli to ale to prejde a daj aj inym zenam sancu ktore by si to ocenovali.uvidis skus to a zabudnes na nu ale dovtedy zacni sa viac niecim zamestnavat to pomaha niejaky konicek.....

lilyiankaa

časom na ňu zabudneš, svoju myseľ musíš zamestnať niečím iným, chodievaj von, nájdi si nejakého koníčka, športuj... teraz ide leto a teplo a treba byť stále preč, aby ťa doma neprepadávali tieto myšlienky ..a aj si uvedom, čo je ona za človeka a že ti nemá byť za čím smutno ..sám si napísal, že po vašom rozchode spala s ďalšími a takú by si chcel? vzchop sa a všetko bude ok, neboj každý tu si prešiel rozchodom a každý sme tu :)) hlavu hore
ako dlho ste spolu boli?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nevládzem dalej - Fórum - ZDRAVIE.sk