Marihuana - dlhý stav

Príspevok v téme: Marihuana - dlhý stav
pysk

Dobrý deň. Mal som marihuanu a na druhy den som mal taky zvlastny pocit, cas isiel strasne pomaly a vsetko sa mi zdalo byt trvajúce velmi dlho, ako keby som necitil sam seba alebo nebol pritomny alebo ako to vysvetlit. Dnes je uz 2 den po huleni a uz sa to normalizuje. Je to bezne ze to tak dlho trva kym sa dostane clovek vnimanim opat spat?

pysk

Mam hlavne taky pocit ako keby som nebol sam sebou a okolity svet sa mi nezda byt taky ako predtym. Ako keby som nevedel najst sám seba. Dufam ze ma to prejde, mal som uz aj panicky strach ze to neskonci. Nejake rady ešte prosim

Fabio

Stav závisí od množstva požitia a akým spôsobom a účinky trvajú maximálne deň ale väčšinou zopár hodín. Tieto drísty podaktorých marihuana nie je škodlivejšia ako napr. kofeín či všelijaké prášky na posilovanie. Aby sa ti objavila nejaká psychická porucha musel by si denne zhúliť aj 2 gramy. Poznám úspešné osoby v rodinnom aj pracovnom živote a občas si doprajú jointa a nemá to na nich žiadne negatívne vplyvy akurát pri zlom dni či bolesti hlavy im je lepšie.

keysha777

mne sa raz stalo ze som mala takíto stav asi 4 dni , ked som večer zaspavala a pozerala sa do steny alebo na skrinu tak sa mi tak čudne pohybovala a rozmazavala... zalezi od toho kolko si si toho dal a ako ti to zabralo... asi to bola silnejšia trava (teda model) , vypi vela mlieka a dobre sa do syta najec..

0vecka

ja som to tiez mal ono sisi asi dal vela a zrejme si dal aj den dva predtym... ked hulim normalne davky a len raz za cas tak raz za 1-3 mesiace tak je to ok...

Ameliee22

A malo by ti to prejst po par dnoch...gandza je vyvolavac roznych psychickych poruch, takze radsej od nej ruky prec.

Ameliee22

to je deralizacia a depersonalizacia...bud rad ze si to mal len tri dni a ako ti niekto napisal, nehul a radsej si daj pivo alebo panak..aspon priblizne vies co mozes cakat.

abc111

Cim dlhsie ta to drzi, tak asi tym silnejsia bola marihuana.
Ja som to parkrat skusal, ale efekt bol nulovy.
Keby sa to pestovalo oficialne, tak by mal clovek aspon nejaku garanciu.
Viem vsak aj o vela pripadoch, co skoncili kvoli mariske na psychiatrii.